Геннадій Оніщенко

У київській пресі (не уточнюється, щоправда, якій саме), пише Lobbying.ru,  після так званої “сирної війни” Росії з Україною прогнозують початок “пивної війни”.

Є припущення, що українське пиво теж може бути під забороною на ввезення до РФ.

Про це Головного санітарного лікаря Росії, голову Росспоживнагляду Геннадія Онищенко запитала 4 квітня на прес-конференції в Кабінеті Міністрів Україні київська журналістка.

Відповідаючи на питання про можливість введення заборони на імпорт до Росії українського пива, він заявив: “Пиво це взагалі не продукт. Це ганьба що воно називається харчовим продуктом. Це отрута, це алкоголь. Причому … (пауза) Ну, це отрута загалом. Так що ось так”.

[stextbox id=”alert” direction=”ltr” shadow=”true” float=”true” align=”right” bcolor=”0a21f4″ big=”true” image=”null”]Є припущення, що українське пиво теж може бути під забороною на ввезення до РФ[/stextbox]Потім почалася інша прес-конференція, і Генадій Онищенко за участі посла Росії Михаїла Зурабова в “РИА Новости Украина”. І тут народний депутат, лідер Радикальної партії Олег Ляшко явно запізнився з ковбасою, сиром, салом і хріном, які приніс в якості доказів якості української продукції.

Запізнився депутат, тому що зробив помилку, адже “сирне питання” начебто вже вирішили. “Якщо б ви були християнином, то не стали б мені все це пропонувати, адже зараз піст”, – зауважив головний санітарний лікар Росії.

“Дійсно, не актуально…”, – резюмує россійський журналіст.

[nocrosspost]

Lobbying.ru

Tags: , , , , ,

This entry was posted on п’ятниця, квітня 6, 2012 at 07:42 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.