Андрій Юсов
Андрій Юсов

За моїми даними, існує велика вірогідність того, що єдиним кандидатом від опозиції по колишньому 199-му округу піде співзасновник партії “Пора” Андрій Юсов, звідкіля він родом.

За данними видання “Прочерк” (“Про Черкаси”), отриманими від голови уманського “Фронту Змін”, заступника мера Умані Максима Полякова, остаточне рішення буде прийняте керівництвом партії в Києві.

“Але в нас дійсно є така кандидатура. Це молода активна людина і член партії, – зазначив Максим Поляков.

Докладніше про Government Relations в Україні

За його словами, Андрій Юсов – людина з національним духом, яка переймається історією України.

А координатор ради опозиційних сил Черкасщини Леонід Даценко зазначив: “Ми запропонуємо цю кандидатуру, як і інші, на громадське обговорення, і якщо не буде заперечень у членів Ради опозиційних сил Черкащини, і громади, то будемо наполягати на цій кандидатурі. До речі, останні соціологічні дослідження стверджують, що, навіть не знаючи прізвищ, більше 20% виборців готові голосувати за узгоджених кандидатів від опозиції”.

На останніх президентських виборах Умань входила до округу №199 разом з Монастирищенським, Уманським і Христинівським районами Черкаської області.

Tags: , , ,

This entry was posted on Понеділок, квітня 23, 2012 at 13:24 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.