Дмитрий Васильев з Publicity Ukraine
Дмитрий Васильев з Publicity Ukraine

За мотивами GR Congress Ukraine 2012 на питання “Коридорів влади” відповів керуючий партнер Publicity Ukraine Дмітрій Васильєв.

“В цілому, це була хороша професійна дискусія зі спробою дати визначення професії та її функцій, а також з пошуком відповіді, а чи потрібен взагалі закон, який повинен регулювати лобістську діяльність”. – Зазначив він.

Фотографії з GR Congress Ukraine 2012

На думку Васильєва, ринок Government Relations на стадії формування: “Формується потреба цієї функції у великих мультинаціональних корпораціях, а також найбільших ФПГ України”.

Він також вважає, що розвиток GR може сприяти більш якісній законодавчій та регуляторній діяльності.

“Ми плануємо продовжувати активну участь у формування професійного ринку послуг GR допомогою надання послуг ключовим, як українським, так і міжнародним корпоративним і державним замовникам. – Пообіцяв Дмітрій – Ми також плануємо брати участь у формуванні законодавчої бази для розвитку лобістської діяльності в Україні”.

Що стосується виступів: “Ви знаєте, всі спікери доповнювали одне одного. Це був якісний діалог професіоналів, які формують ринок”.

Докладніше про GR в Україні читайте тут

Відносно GR-планів компанії Васильєв був лаконічний: “У нас є одна ідея, яка ще формується в конкретну пропозицію ринку, і про неї ще рано заявляти”.

Власна інформація

Tags: , , , , ,

This entry was posted on Субота, травня 26, 2012 at 11:02 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.