Дмитро Голубов

Пропоную вашій увазі переклад вчорашньої колонки “відомого хакера” Дмитра Голубова під назвою “Міністр МВС знову намагається задушити Інтернет

Голова МВС Віталій Захарченко виступив перед Кабінетом Міністрів з ініціативою відрегулювати можливість доступу до інформації в Інтернеті.

“На мій погляд, і взагалі, в Інтернеті дуже багато різної інформації, до якої частина населення, наприклад підлітки, взагалі не повинні мати доступу. До речі, Дніпропетровського терористи користувалися інструкціями з Інтернету”, – зазначив міністр МВС.

А мені останнім часом здається, що Міністерські і депутатські крісла негативно впливають на думки займають їх людей.

Вже пропонувалося вводити податок на дебільні думки деяких депутатів, судячи з усього ця ідея може прижитися в Україні, і тоді у нас дійсно буде чим наповнити бюджет. Причому тут те, що терористи отримували інструкції через Інтернет? Так забороніть терористам користуватися Інтернетом, причому тут діти? Ще терористи знімали гроші з кредитних карток, так запропонуйте Кабміну заборонити випуск банківських карт на території України!

Ви вже намагалися заборонити нашим дітям дивитися мультики з Ex.UA, інтернет-користувачі вже ситі вашою турботою.

Безперечно, в мережі є багато негативної інформації, зокрема сайти з дитячою порнографією, сайти, що продають наркотики, пропагують тероризм і МММ-2011, такі сайти дійсно потрібно забороняти для перегляду дітям, але я дуже сумніваюся, що це хтось зможе зробити технічно. Більше того, весь політикум і журналісти абсолютно ясно розуміють, до чого ведуть подібні законопроекти, і що про дітей тут думають в останню чергу.

Навіщо, наприклад, дітям читати страшні новини? Вирішать завтра в Кабінеті Міністрів.

За результатами соцопитувань з’ясувалося, що 43% українців користуються Інтернетом. Крім того, 45% українців відзначають, що після президентських виборів в Україні відбуваються спроби наступу на свободу слова.

Про автора (з моїх власних неоприлюднених архівів січня 2011-го)

“Кстати, ходят слухи, что на постсоветском пространстве все действующие специалисты под колпаком у спецслужб. Яркий пример – история с Дмитрием Голубовым, лидером Интернет-партии Украины. Этого одессита обвиняли в том, что он, будучи 16-летним пацаном, под ником Script основал известный в 2000-04 годы специализированный ресурс carderplanet.com. Задержанию (июль 2005-го) предшествовал арест его подельника Романа “Веги” Степаненко в 2004-м на Кипре в связи с деятельности на сайте boafactory.net.

В декабре того же года Голубова взяли на поруки нардепы Владимир Макеенко и Владимир Демехин. А еще через несколько месяцев дело carderplanet.com тихо “умерло”. В том же году Голубов основал свой политический проект, призывающий среди прочего к созданию ядерного оружия. Последняя новость – совместная информационная атака Голубова, Ирины Бережной и опозорившегося в Германии бело-голубого комсорга Андрея Пинчука.

Вот и не верь после этого слухам о компьютерных гениях на службе у специальных органов”…

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Четвер, червня 14, 2012 at 09:54 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.