Євгенія Доріна
Євгенія Доріна

Закінчення початої тут, тут, а пізніше і тут колонки експерта Євгенії Доріної.

Бізнес-спільнота зацікавлена у встановленні чітких стандартів і правил, що регламентують процес взаємодії з державним сектором.

Однак за сучасних умов (особливо в передвиборчий період) GR та лобізм, незважаючи на всі дискусії щодо прийняття закону про лобізм, залишаються переважно неформальними механізмами, за допомогою яких групи інтересів домагаються задоволення своїх потреб та вирішення їх проблем органами влади.

На жаль, зберігається слабкість професійних бізнес-асоціацій (у тому числі достатньо слабкі і європейські інститути такі, як EBA, AmCham в Україні).

Залишається сподіватися, що регулярне проведення подібних діалогів між бізнесом і владою буде сприяти легалізації та легітимації діяльності GR-департаментів.

Більше того, сподіваюся, що обговорення на такому рівні призведе до розвитку і створенню GR-підрозділів в усіх українських компаніях.

Особисто для мене в ході підготовки Конференції стало відкриттям і навіть культурним шоком, що не у всіх корпораціях, в тому числі і в представництвах закордонних компаній в Україні, існують GR-департаменти. Наприклад, його немає в Intel.

Власна інформація

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on Вівторок, червня 19, 2012 at 12:53 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.