Сергій Биков-мол.

Днями зі мною зв’язався Сергій Биков, співвласник Ukrainian Government Relations Consulting.

Сергій поділився радісною новиною про те, що його юридична особа є четвертою комерційною організацією з Україні, яка добровільно зареєструвалася в якості лобіста в Transparency Register.

На титулці ресурсу записано: For organisations and self-employed individuals engaged in EU policy-making and policy implementation.

UGRC пише, що в її штаті 30 осіб і є три клієнти – Fox Box (виробляє снасті?), Kovex (event-агенція, або логістика, або туризм?) та Euro-Expo (виставки).

Крім цієї компанії в реєстрі “засвітилися” компанії Ріната Ахметова SCM (контактна особа – Джон Мендоза-Вілсон), DTEK (контактні особи – Анна Зволікевич і Олександр Толкач), а також EBA (контактна особа – Анна Шульга).

У Біларусі прозорих лобістів немає, а у РФ їх теж четверо – Лукойл, РАО ЄЕС, аналог нашої EBA і нєкоє “Межрегиональное Агентство Инновационных Энергоэффективных Энергосберегающих Технологий”.

Останнім часом ведуться інтенсивні розмови про те, що скоро цей добровільний реєстр стане примусовим, тож про дізнаємося більше про українське прозоре лобі.

Власна інформація

Tags: , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Четвер, липня 5, 2012 at 15:35 and is filed under Закордон, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.