Мороз в пошуках лобістів

Мороз в пошуках лобістів

Історія епік фейлу соціалістів вкотре підтягнула до порядку денного низку проблем.

І проблеми ці чекають на своїх вирішувачів, так би мовити.

Проблема номер раз. Мороз і його політична сила – поки що є найяскравішим прикладом жертви справедливого гніву українського електорату.

В якийсь момент здалося, що таким самим може бути й інший сивий спікер, але в 2007-му йому таки фартануло, на відміну від Вітренко і ПСПУ.

Цього разу, ІМХО, подібним чином люди віддячаться правоцентристському ковчегу політичних суїцидників на чолі з ВАЮ.

Проблема номер два. Відсутність реальної законодавчої можливості запобігти кримінальному фінансуванню виборів, такої, наприклад, як є в США – там існують чіткі критерії електорального fund rising.

Докладніше про лобіювання в Україні читайте тут

Проблема номер три. Мінімальна кількість партійних структур, що фінансуються не олігархами бізнесом, а за рахунок членських внесків. Навіть нацики зі “Свободи” здають їх більше для проформи.

І вряд чи в цьому контексті можна говорити, що ситуацію з вітчизняним лобізмом і Government Relations може виправити один фаховий закон.

Але я оптиміст, тому вважаю, що зараз ми за декади ні шатко, ні валко проходимо той демократичний політичний процес, на який в інших націй були центурії років.

Чи могли б ми, наприклад, подумати ще чотири роки тому, що намалюється така прогресивна політтехнологія як ЧЕСНО?

Або ж реально працюватимуть такі веб-ресурси як “Слово і Діло”, “УкрЯма“, “Владометр”…

To be continued

Tags: , , , , , , , , , ,

This entry was posted on середа, липня 25, 2012 at 14:48 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.