Клобук ім к ліцу

Днями десь в єтіх-ваших енторнетах бачив риторичне питання на кшталт: “Чи не зустрінуть Гундяєва Феменші у відповідь на засудження Pussy Riot”?

І от сьогодні зранку чергововою акцією зондер-команда Шуфрича, Медведчука і доньки екс-нардепа від СДПУ(О) Гуцола в Борисполі дала на нього відповідь. І це не задовго до виборів.

Згодом намалювався коментар скандалісток: “Акция FEMEN KILL- KIRILL призывает к моральному уничтожению ряженого подонка Гундяева и всего смрадного путинского легиона ежи с ним”.

В свою чергу прес-сек Кіріла диякон Олександр Волков зазначив: “Церква завжди стикалася з нападками і озлобленням, і це свідчить про те, що занадто багато людей розуміють, що візит патріарха Кирила в Україну є подією величезного масштабу й серйозної значимості”.

Ага! Янучари ще минулого року перестали звертати увагу на ці візити до України, що вдарило по внутрішньоросійській впливовості патріарха РПЦ, відповідального за “Рускій Мір” перед ВВП.

Хоч скандалом рейтинг підтвердять.

Докладніше про конфесійний лобізм читайте тут

Цікаво, скільки дівчатам відслюнявили канонічні?..

P.S. А чи не приїхав голова РПЦ розрулювати конфлікт всередині УПЦ МП?

Tags: , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Четвер, липня 26, 2012 at 12:09 and is filed under ВІДЕО, Київ, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.