Пісуар і Харельдсон
Пісуар і Харельдсон

Хочеться розповісти про свої враження від перегляду одного двогодинного телефільму від НВО.

Мова йде про мувік Game Change (“Гра змінилася”), який є наразі багатократним номінантом на Еммі цього року.

Дія картини відубвається в процесі президентських виборів в США 2008 року. Розповідь ведеться від імені головного політичного консультанта Джона макКейна, кандидата від республіканців, який програв чильному президенту Обамі.

Фактично фільм є майже байопіком Сари “Баракуди” Пейлін – республіканського кандидата у віце-президенти і найкращої актриси американського політикуму сучасності. Одна її фраза лайфстайл-фраза чого варта: “Чим відрізняється мати з середнього класу від пітбуля? Губною помадою”.

Втім, сама Пейлін заклєйміла витвір в стилі “нє сматрєл, но осуждаю”, заявивши, що склала думку про нього по трейлеру.

Що сподобалось, так це міцний сценарій, шикарнюча гра чотирикратної номінантки на Оскар Джуліанни Мур, Вуді Харельдсон, який не міг врятуватися від ЗМК навіть в WC і кілька інсайдерських приколів – наприклад, історія з марним штудіюванням карток з геополітикою (“Пейлин: Шишкашвили?! – Консультант: Саакашвили. Это президент Грузии…”)

Це хольона п*ятидесятниця нарешті була показана так, як вона – зразкова дружина і мати купи дітей – не те заслуговувала. Якось дуже людський фільм як на політичні теми…

Отже, раджу всім – Game Change… Качайте з торентів 🙂

Власна інформація

P.S. У виробництві замішаний сам Том Хенкс…

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on Вівторок, серпня 7, 2012 at 20:26 and is filed under ВІДЕО, Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.