Сьогодні фотожурналіст Влад Содель, співробітник видання “Коммерсант” (Ъ), в своєму Facebook виклав кілька світлин, започаткувавши і творчо розвинувши жанр фоторозслідування 🙂 .

Переписка В.Хомутинника і Д.Тарабакіна

Щодо самої світлини Влад пише: “IPhone Хомута продовжує генерувати новини. Ось переписка Віталія Хомутинника за якимсь Тарабакіним. Google в Україні знає одного Тарабакіна, з яким міг би листуватись Хомутинник, це Тарабакін Дмитро – генеральний директор інвестиційної компанії “Dragon Capital”. Хомутинника з Тарабакіним, як ми бачимо з sms, пов’язують якісь справи по ПАТ UROS(Цукровий союз Укррос), акції цієї компанії торгуються на ПАО “Украинская биржа”, а Dragon Capital є найбільшим українським торговцем акціями на цій біржі.

З останнього повідомлення від Тарабакіна, ми бачимо, що завдяки Хомуту, знову відклали якесь важливе рішення, яке певно стосується регулювання в сфері цукрового буряку, чи щось таке;)), а Хомут обіцяє притримувати його ще до кінця року.

Це пряме свідчення лобізму в парламенті, яким займається депутат ПР Віталій Хомутинник, кидає добрячу тінь на топ-менеджмент українського інвестиційного бізнесу, який, як виявляється не гребує вдаватись до корупційних схем в веденні своїх справ. Яка ганьба… Україна. Київ. Засідання Верховної Ради України. Депутат ПР, Віталій Хомутиник. 06.11.2012.”

Хоча, як на мене, нічого особливо кримінального ця світлина не показує – лише те, що Dragon контактує з найуспішнішим лобістом Банківського комітету ВРУ…

Докладніше про український лобізм читайте тут

До речі, з мережі Фейсбук стало відомо, що той самий Д.Тарабакін брав участь сьогодні в Першому всеукраїнському форумі корпоративних секретарів, який серед інших організовувала відомий фахівець з GR Олександра Павленко.

Facebook

Tags: , , , , , , , , ,

This entry was posted on середа, листопада 7, 2012 at 20:15 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.