Партизанський маркетинг

Як на мене, читати Facebook все ж набагато цікавіше, ніж унилі медії…

Сергій Лещенко про цікавий заклад: “Записав інтерв”ю з Mykola Kniazhytsky в “Гірчиці”. За сусіднім столом відбувався романтичний обід Інни Богословської та її чоловіка Володимира Мельниченка. З чотирьох відвідувачів закладу троє були депутатами, тобто “концентрація” депутатів складала 75%.” (14.11.12) + “‎Віктор Уколов вимагає недопустити обрання Яценюка лідером фракції Батьківщина – вважає, що лідером може бути Тимошенко. Очевидно, що Тимошенко не зможе ходити на погоджувальні ради та виступати з трибуни. Тому моя пропозиція – лідером фракції слід обрати Тетяну Донець. По-перше, спадковість по лінії Лазаренка, по-друге – жінка-красуня, по-третє – нейтральна фігура з досвідом романтичних стосунків із регіоналом.” (14.11.12) + Заступник міністра юстиції Ворона (людина Джарти, був заступником міністра внутрішніх справ) розкритикував звіт про корупцію в Україні, підготовлений Global Integrity. (13.11.12) + “Моя версія з розряду “теорія змови” – справу порушили, щоб відбити у Пилипишина бажання балотуватися тут на повторних виборах. На цей округ кинув оком хтось інший із зашифрованих провладних кандидатів. Тому мій прогноз на сьогодні – Пилипишина більше не буде серед кандидатів на перевиборах.” (12.11.12) + “Виявляється, голова бюджетного комітету Баранов програв вибори в своєму рідному окрузі. При тому, що Партія регіонів не виставляла йому конкурентів. При тому, що свої передвиборчі досягнення він профінансував з бюджету” (12.11.12) + “‎Роман Шрайк пишет, что год назад оппозиция проиграла выборы. Он имеет в виду, что год назад был принят новый закон о смешанных выборах. Не согласен. Думаю, если бы действовал закон о выборах именно в той редакции, которую приняли год назад, то оппозиции реально было бы получить 210 – и добрать еще полтора десятка самовыдвиженцев. Оппозиция проиграла выборы позже на полгода, когда позволила мальчикам по вызову из КС удалить из закона норму о параллельном выдвижении – по списку и округам.” (17.11.12) + Розповідають, що в середу на засіданні фракції “Батьківщина” Гриценко був жорстко розкритикований усією фракцією. (16.11.12)

Віктор Уколов: “Як член Політради партії ВО “Батьківщина” приношу вибачення перед журналістом-блогером Віталієм Манком за прикрий інциндент, який тут описано та відзнято. (15.11.12)

Роман Вінтонів: “Якщо революція в Україні і почнеться, то почнуть її об’єднання. Чи це буде якась профспілка чи клуб в’язання – не суттєво. Тому, що у них є спільний інтерес. Вони можуть спільно одночасно щось зробити. Навіть якщо це просто якийсь жест. Якщо вони можуть зробити одночасно щось мізерне, то так само вони зможуть зробити щось більше. І так – до зміни СИСТЕМИ.” (9.11.12)

Мапа сирітства України.

Сергей Лямец: “Естественно, возникала скептическая мысль: ведь за такое могут и выстрелить. Попробуй отбери землю у Ахметова, который является одним из крупнейших землевладельцев. Но мне отвечали: президент ничего не боится. У него под контролем все силовики.” (19.11.12)

Марія Лебедєва: “Під час моніторингу були виявлені кілька системних проблем, пов’язаних із роботою спеціалізованої міліції на транспорті та патрульних на автовокзалах. Одна із них – здійснення так званого «поверхневого огляду».”

Олена Дуб: “до речі, а ви в курсі, що кількарічну громадську “краудфандингову” акцію з порятунку статуї Меркурія у Львові завершено? і завершено успішно!))” (17.11.12)

Вахтанг Кіпіані: “У нинішньому складі кнесету 100 чоловіків (один з них – гей) і 20 жінок. 14 генералів. 19 юристів. 14 російськомовних депутатів. 13 арабів. Комуністів – немає)” (15.11.12) + Міністерство охорони здоров’я передало в ВР законопроект, що дозволяє використовувати органи українців після їх смерті, якщо вони за життя не написали відмови від цього. Не заздрю тим, кому “пощастить” отримати мізки членів уряду… У США людина за життя дає згоду на цю операцію – це не робиться за замовчуванням. Ідея, що всі “відмовники” мають написати заяви – ідіотська. Має бути навпаки – хто хоче дати шанс вижити іншим людям має дати дозвіл. Я б дав.(17.11.12) + Питання до тих, хто в курсє дєла. Хто стоїть за наїздом на компанію, яка виробляє “Моршинську” та “Миргородську”, і яка є дочкою міжнародної компанії, яка є власником “Боржомі” (Березовського)? (13.11.12) + Чергова карта від Serhij Vasylchenko – партії, які 28 жовтня отримали найкращі відсотки по громадах. Велике дякую за велику роботу! (15.11.12) + “Добре було б, якби новину про те, що співробітники… відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області будуть виконувати нелегкі, треба розуміти, службові обов”язки на п’ятирічному Bentley Continental Flying Spur за 135 тисяч доларів, побачили західні донори України. І коли Азаров чи Тігіпко наступного разу прийдуть по гроші – сказали, товаріщі, ви охрєнєлі.” (13.11.12)

Тетяна Чорновол: “… підозрюю, що у випадку пропорційної системи результат був би той самий, а наслідки гірші. Вибори за пропорційною системою можна сфальшувати не з меншим успіхом. Просто нині губернатори областей та весь їх адмінресурс менше приділяв цьому увагу, бо доводилось лягати кістьми за потрібних Регіонам мажоритарників” (15.11.12)

Зона вільна від паління
Зона вільна від паління

Станислав Речинский: “Для областных центров Украины таким индикатором спокойствия или тревоги служат табло автозаправок, обменных пунктов и банков. Видишь себе цифру 8 у обменника и понимаешь, что да, все как всегда, то есть не очень, но хужеет хотя бы не слишком быстро. После выборов, как и ожидалось, все несколько изменилось. Возле восьмерки появилась двойка, а потом и тройка. И гражданам стало тревожно.” (15.11.12) + “Два события. Вчера в каком-то украинском городке задержали весь личный состав ОБНОН по подозрению в распространении наркотиков. Сегодня встречался с товарищем, только что вышедшим из тюрьмы. Причем, сидел он во второй раз. Первый раз лет 10 назад. Его очень удивило качественное изменение населения украинских тюрем. 90 процентов сидящих – тяжелые наркоманы. И вся тюремная администрация живет исключительно за счет ежедневной доставки наркоты этим гражданам. То есть, за счет наркоманов на воле живут тысячи милиционеров, которые их крышуют и продают им наркотики. Потом, при необходимости «раскрывать» преступления, часть из этих наркоманов отправляются в суд. Где некоторые из них обеспечивают материальное благосостояние судей. Потом наиболее неудачливые из них идут в тюрьму, где кормят тюремную администрацию. Точнее, кормят ее несчастные родственники осужденных нарков. Причем, по законам рынка, и менты, и судьи, и тюремщики заинтересованы в увеличении числа клиентов. Вопрос. Может не стоит кормить всю эту компанию коммерсантов в погонах и мантиях? Может стоит ставить наркоманов на учет и выдавать им наркотики бесплатно, как это делается во многих странах?” (14.11.12)

Oleksandr Argat: “На каналі Сім’ї буде виходити програма з Видріним та Раром.” (16.11.12) + “Клас, приватна компанія отримала право експорту військової продукції” (16.11.12) + Retweeted Lesya Orobets (@LesyaOrobets): Дали зрозуміти, що відбувається. Почалася “індивідуальна робота” з народними депутатами по створенню більшості під Януковича (13.11.12)

Мирослава Гонгадзе: “Щойно служба міжнародного мовлення США оприлюднила дані про аудиторію Голосу Америки. Кажуть, що ми , тобто українці є сьомими сере 44 мовних служб СШАза кількістю глядачів. Понад сім мільйонів українців в тиждень дивляться програми Голосу Америки. Дякуємо вам за вашу увагу і раді бути вам корисними.” (14.11.12) + “Сьогодні у програмі, про брифінг в Конгресі щодо виборів в Україні та гість – мер Чекас Сергій Одарич. А в неділю у нас буде Карнацький.” (14.11.12)

Микола Малуха: “Хотим мы того или нет, но вынужден признать следующее (об этом ранее уже писал): признание однополых браков ждет и Украину рано или поздно.” (16.11.12) + “Twitter может выполнять ряд других полезных функций кроме коротких сообщений между фолловерами. По твитам можно провести социологический срез. Например, узнать, в каких штатах США больше всего расистов” (16.11.12)

Мустафа Найєм: “Насчет закона о валютной выручке, которым могут в принудительном порядке обязать экспортеров продавать половину валютной выручки. Я так понимаю, оппозиция готовится поднять шум, мол, душат бизнес ради спасения гривны. Ажиотаж, конечно, уместный. Но не стоит забывать, что введения аналогичных мер в 2008 году требовало правительство Юлии Тимошенко. Остается надеяться, что “стабильность” господина Азарова не повторит “руины” предшественников и под Новый год не подарит нам курс 9-12 грн/USD.” (14.11.12)

Mike Lebed: “Ми проти законопроекту про відстріл тварин (9139)! – пікетування Погоджувальної ради депутатських фракцій ВР, 19.11.2012″ (12.11.12) + “Продолжается работа над новой редакцией законопроекта о высшем образовании. Желающим могу сбросить на электронную почту последнюю версию законопроекта о высшем образовании, который мне передали из Кабинета Министров Украины для подготовки предложений и замечаний.” (12.11.12)

Сергій Квіт (про заборону книг про Голодомор в РФ): “Приємно, що серед авторів забороненої літератури зустрічаємо імена професорів Могилянки, як-от Василенка Володимира Андрійовича 🙂 У Росії також можна заборонити взагалі всі книжки, які друкуються в Україні, або, наприклад, всіх авторів з українськими прізвищами…” (14.11.12)

Роман Кульчинський: “Нещодавно спіймав себе на думці, що всі хочуть наклоти усіх: Не можна довіряти оголошеній ціні, потім обовязково виде дорожче. Спочатку мутила із тарифами лише Воля Кабель – зараз це загальна практика мобільних операторів, особливо що стосується нету. Аби вберегтися від шулєрства держави у вигляді від інфляції люди тримають гроші у валюті – держава вводить податок на обмін. Змахлювати на проданій послузі – діло святе. І т. д. Розраховувати бюджет, планувати в такій атмосфері практично не можливо. І проблема не в державі проблема у наших ціннісних установках.” (15.11.12) + “Я голосував за Чумака, як за єдиного кандидата. Інтервю свідчить, що він буде класним депутатом. Взагалі у нову Раду потрапила досить таки нормаьна кількість толкових людей. Це радує і дає надію.” (14.11.12)

Ольга Червакова: “Розв’язка перевершила всі очікування. Тільки-но почувши гарантові кроки, ті, хто стояв на сцені, поповертались СПИНАМИ до людей в залі, аби потиснути гарантову руку. Хоча можна було відійти на крок назад від своїх стільців і так само утворити прохід для Президента, але при цьому не виказати неповаги до оточуючих. Але цього не сталося. На нараді, яка тривала півтори години, обговорювали, як правоохоронні органи повернуться обличчам до громадян.” (13.11.12) + “И вот сидим мы с одним хорошим человеком и обсуждаем семейные ценности. Точнее – целые отрасли, изъятые августейшей Семьей.- Слушай, но это же кошмар беспросветный, а что будет дальше? – сокрушался он.- Думаю, все пройдет. Вот увидите. Вы помните, как еще всего лишь год назад все боялись Юру Енакиевского. И где сейчас он!?- Помню… Я еще помню, как все Медведчука боялись…” (13.11.12)

Зінаїда Куценко: “Ця промова Олега Тягнибока досить показова. Зайве й говорити, що він – природжений оратор. Відчувається і спадковий талант, адже прадід Олега був міністром в уряді Грушевського. Спробую висловити передбачення, що Олег Тягнибок має досить реальні шанси стати президентом України.” (11.11.12)

Єгор Соболєв: “Прочитали зроблений в атмосфері секретності спільний підручник історії з росіянами. Що вам сказати, шановні друзі? Дмитро Табачник розводить і нас, і російську владу. На бабки.” (12.11.12)

Ігор Луценко: “Сиджу у кисельова. Тема газ, гість Бойко. Все як у добрі старі часи))) одні й ті ж люди рулять паливним комплексом десятиліттями.” (16.11.12)

Denis Maslikov: “Налоговая служба Киева уверяет, что ни один их сотрудник не привлекался к обыску Kinotur DI Lab. А использование защитных масок работниками налоговой милиции было запрещено еще в начале 2012 года.” (17.11.12) + “Украина уже 10 лет никак не вступит в #Eurimage Давайте посмотрим, что этот фонд принес России за полтора года членства”

Василь Гацько: “Якщо в твоїй країні тобі немає кому дати розумну пораду, то час зрозуміти, що ти не радник. У цій країні місія Pavlo Sheremeta та багатьох інших прекрасних і розумних українців інакша. А Шереметі потрібно все ж таки змусити себе прожити поспіль 5 років в Україні, щоб вже на наступних виборах мати право звернутися до українців за підтримкою )”

Василь Мокан: “Влада, додатково отримавши 5-10 сумнівних мандатів, перекреслила цим перспективи міжнародного визнання демократичності виборів. Для неї це початок кінця. Якщо протягом найближчих двох років не відбудеться маніпуляцій із Конституцією, влада – приречена. Тому головне завдання для ПР та її союзників – 300 голосів і вибори президента у ВР. ІМХО” (12.11.12)

Інна Совсун: “Давно я цього не робила, але відчуваю, що таки піддамся на прохання Illia Vlasiuk і порівняю два законопроекту про вищу освіту – Згуровського і МОНМС. Таке неочікуване джерело натхнення прибуло у вигляді “незаангажованого” листа ректорів-героїв України до Азарова. У листі особливо порадувала така фраза… ” + “Нарешті тему становища викладачів почали виносити в заголовки! p.s. поки читала інтерв’ю, отримала смс з повідомленням від банку про нарахування зарплати за викладання в Могилянці: “на Ваш рахунок зараховано 291.31 грн.” Посміялась.” (16.11.12)

ЮКАБ: Шановні колеги, Внаслідок вдалої адвокаційної акції “Україна на КАРАНТИНІ!”, ініційованої ЮКАБом, Президент України втрутився в бюджетний процес на користь пацієнтів: www.ucab.org.ua (13.11.12)

Віталій Шабунін: “Ух, ти. Поки по-вуха залізли в роботу над новим сайтом, вдалося тормознути розпил чергового мільйону доларів. Щиро дякуємо партнерам NashiGroshi і Lesya Orobets” + “От ви мені скажіть, навіщо ДАІ повнопривідний мерседес Е класу?! Ще й куплений за мої гроші!” (17.11.12).

Ганна Гопко: “Отримую під ранок смску від поважного експерта із Женеви, який зараз в Сеулі на міжнародній урядовий антитютюновій конфереції. Пише, що це незручно для представника міністерства економіки України критикувати привселюдно дії Австралії за введення стереотипної упавковки на пачці сигарет. І це після того як Президент в країні підписав стільки сильних антитютюн Законів…От лобісти не бояться нічого.. І навіть ганьбити так Україну вкотре.. ” (13.11.12) + “На жаль, поки лобісти активно протягують законопроект, який взагалі невідоми чи дасть додаткові надходження.. Нонсенс, коли діри в бюджеті і народ уже готовий порвати владу із її покращеннями.. Невже гроші не потрібні. Тут мої друзі 1 млрд просять на гепатит, туберкульозм, СНІД, нам на онкодітей треба 300 млн. ( на ліки) та 1 млрд, щоб добудувати лікарню…” (15.11.12)

Дмитро Корчинський: “‎” караван ” не тільки не вміє обслуговувати покупців, чим провокує їх на стрілянину, але й не розуміє принципів реклами. Меморіальна дошка Мазурка, яку намагалися встановити Братство та Патріот України, слугувала б популяризації цього генделика й збільшила б відвідуваність. Коротше, не ходіть до ” каравану ” – не вміють вони торгувати.” (14.11.12) + “Трохи турбує, що прєзік зі своїми мурзіками таки розвалюють державу. Поперше,дуже некомпетентні, а подруге безбожно жадібні… Непокоїть те що противники Януковича майже такі самі” (12.11.12) + “Вітчизняний виборець все ще не доріс до постмодернізму й по-старомодному хоче, аби за брендом стояло хоч щось справжнє, якісь живі люди в достатній кількості. Таке ретроградство в добу цифрових технологій!” (12.11.12) + “Насправді нам потрібно 10000 федеральних суб”єктів в Україні. Ідеальний варіант коли в федерацію матимуть можливість входити не лише території, але також релігійні громади, мистецькі об”єднання, університети, тощо. В такій федерації неможливий сепаратизм, на неї важко впливати ззовні.” (13.11.12)

Анна Григораш: “сегодня в Женеве проходит конференция ведущих специалистов по цифровому вещанию. Так вот, в то время, как в Европе обсуждается вопрос о переходе со стандарта цифрового эфирного телевидения DVB-T на DVB-T2, Украина внедрила сразу DVB-T2. Это уникальный случай. И этого добиваются не зеонбуды, и не наше славное правительство” (14.11.12)

Тетяна Монтян: “… Ну і риторичне питання: Чи має мій політичний проект “Конгрес Прямої Дії” якісь шанси в країні майже суцільних рабів?” (14.11.12) + “Ідіот Пилипишин. Тепер прокуратори розведуть його на таке бабліщє, що мало не здасться ;)” (17.11.12) + (щодо законопроекту про посмертну трансплантацію): ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ ДАНИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ. Хто не хоче, аби його органи, в разі чого, допомогли врятувати чиєсь життя – хай при житті зафіксує це письмово. (17.11.12)

Лана Самохвалова: “запишу интервью с Пилипишиным. Так надеялась, что мандат поможет ему снова начать большую киевскую игру. Ни фига… Теперь его точно затаскают по судам. А оппозиция предложит нам какого-нибудь непроходного… Я как-то написала, что Пилипишина подвела привычка все покупать, но если бы он был готов все продать, на нем бы не висели уголовные дела” (17.11.12)

Андрій Яницький: “теперь Шустер Evil рекламирует алкоголь и говорит “вино – это не алкоголизм”. разве не запретили рекламу алкоголя на ТВ?” (17.11.12)

Анастасія Безверха: “попалось під руку одне дослідження, опитували жителів села Южное, Крим, 1993. моделювання ситуації: кража скота, вор известен, выбор за адресатом помощи:- В милициию обратятся 8% кр татар, 17% русских и 10% украинцев” (15.11.12)

Олександра Павленко: “Бились за эту победу больше 1,5 лет. И вот презентую! Отстояли интересы ВТБ Банка, а помогли заодно всему банковскому миру:) юристы банков, пользуйтесь на здоровье новым суд.прецедентом!” (15.11.12)

Ігор Слісаренко – про лузерство французьких соціалістів. + “В ответ на указание премьера Камерона подготовить план отправки британского войск в Сирию генералы – участники совещания – мягко посоветовали премьеру ехать туда самому и поискать себе армию” (12.11.12) + ” Тем временем, к Белокаменной “із хижою помішкою непомітно підкрадається писець”: от России начали требовать – цитата – “признать свою вину в одном из величайших преступлений прошлого столетия – роли России в создании поддельного документа с названием «Протоколы сионских мудрецов». Эта русская фальшивка стала подпиткой для (…) Холокоста”. Короче, Гитлер отныне – “ученик русских”. А Путин – для начала – должен отозвать из “Протоколов” свою подпись, потом будут переговоры о выплате компенсаций… “

Артем Горячкин: “Что касается квот для крестьян, чернобыльцев и прочих вымышленных персонажей, то эти квоты приводят к тому, что более подготовленные абитуриенты не проходят, а крестьяне после окончания “международной экономики” идут торговать на рынке или возвращаются домой. В итоге мы имеем сразу ДВЕ упущенные человекопятилетки.”

Олександр Чаленко: “Ура товарищи! Блоггер УП знаменитый проффесор Тарас Кузьо, чьи 415 публикаций гордо висят у него в блоге, признал свое сотрудничество с британской PR-компанией Ridge Consulting нанятой “Батькивщиной”.”(15.11.12)

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, листопада 23, 2012 at 07:02 and is filed under Закордон, Київ, Новини, Статті, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.