Могилянські декан і завкаф розповіли про світову практику переходу з бакалаврського на магістерський рівні, шизофренічність українського підходу та обсяг винаходів на зламі наук.

Викладач Могилянської школи журналістики Юрій Панін відзняв монологи декана правників Андрія Мелешевича, який має значний досвід викладання в американських вишах, та відомого професора-філолога Володимира Пилиповича Моренця – грозу трієшників ць-гуманітаріїв.

Кілька тижнів тому я теж писав на дотичну тему на сайті УІАМП:

“До речі, саме цим “червоним ректорам” не до вподоби і ідея університетської автономії, адже вони не зможуть тоді безкарно “рулювати” своїми структурами, гноблячи у феодальному стилі підлеглих”.

Докладніше про лобізм і освіту в Україні можна дізнатися тут

Намагання прибрати “перехресний” вступ – це злочин не тільки проти фінансів українців, які витратили (руками уряду) мільярди бюджетних гривень на перехід до Болонської системи, а і проти нашого майбутнього. На догоду купки геронтократів…

Перехресний вступ. Коментарі фахівців.

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on Середа, лютого 13, 2013 at 13:31 and is filed under ВІДЕО, Київ, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.