Росія Россия Russia

Сьогодні вранці склав депутатський мандат єдинорос Пехтін, інформацію про нерухомість якого в Майамі опублікував Навальний, пише Sputnik & Pogrom.

Сьогодні вдень мандат добровільно здав і єдинорос Ломакін, що офіційно володіє статком у 1.2 мільярда доларів. Ніякого скандалу, за офіційною версією Ломакіну захотілося просто підлікуватися. Вчора Держдума прийняла здачу мандата від єдинороса Толстоп’ятова, так само добровільно і за власним бажанням. Як і попередні відмовники, Толстоп’ятов – небідна людина.

Що відбувається? Три єдинороса за добу, при тому, що місця в Держдумі продавали за мільйони. Доларів. Бізнес, реально спроможні люди біжать з Держдуми. Своїм вивертом з “націоналізацією еліти” (а.k.а. “відмовтеся від закордонної власності та зберігайте гроші в ощадній касі”) Кремль поставив бізнесменів перед вибором: або повернути всі активи до Росії, вставши під контроль гебні і при кожній зустрічі низько кланяючись якомусь другосортному полковнику.[stextbox id=”alert” direction=”ltr” shadow=”true” float=”true” align=”right” bcolor=”0a21f4″ big=”true” image=”null”]Не пропустіть! Фальсифікації! Каруселі! Мітинги протесту! Ми тут влада, ми прийдемо ще, навіть якщо ви всі вже пішли![/stextbox]

Або ж сказати: “В труні бачив я вашу Параолімпіаду!”. Само собою, що коли в тебе 1,2 мільярди доларів, ти менше всього хочеш зберігати їх в ощадній касі – історія з тим же Магницьким показала, що за бажання гроші з ощадкаси вилучаються навіть силовиками середньої ланки. Можливостей вирішувати питання все менше, проблем все більше, необхідно вплутуватися у всякі відверто брудні історії типу “закону Діми Яковлєва(про заборону іноземцями усиновлення у РФ у відповідь на “список Магницького” російських корупціонерів із забороною їх візиту до США та Британії – Прим. Авт.), плюс чиста і свята зарубіжна власність перетворилася з подушки безпеки на проблему і привід для скандалу.

Ось люди і побігли. Виявилося, що за певного рівня добробуту проблеми від перебування в Думі переважують бонуси, і тому подальший втеча реально заможних єдиноросів продовжиться, а в думській фракції залишаться лише зовсім сумні шахраї і клоуни, яким нема чого втрачати. Дорослі дяді з дорослими грошима, що вирішували свої дорослі проблеми (і шляхом голосували за все, що скажуть, лише б не заважали) залишають Корабель Дурнів – от чого питання наступних виборів до Думи набуває дещо комічного звучання. “Пані та панове! Смертельна битва на смерть за місця в законодавчому органі, звідки ще пару років тому втекли всі мінімально серйозні персонажі! Не пропустіть! Фальсифікації! Каруселі! Мітинги протесту! Ми тут влада, ми прийдемо ще, навіть якщо ви всі вже пішли!”

Докладніше про корупцію читайте тут

Масові протести – добре. Війна компроматів – ще краще. Втеча бізнесу з місць у вертикалі влади, за які раніше мільйони платили – зовсім чудово. Епоха Пробудження, перший акт в народженні Росії (не плутати з “ерефією”) добігає фіналу, з-за обрію поволі викочується акт другий. Епоха розбратів.

Sputnik & Pogrom

Tags: , , , , ,

This entry was posted on Середа, лютого 20, 2013 at 21:47 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.