Микола Рудьковський (ПРУ)
Микола Рудьковський (ПРУ)

Прозорість списків помічників народних депутатів VII скликання як діагноз.

На другий день ПНД-шної кампанії ініціативи “Чесно” показати спіднє свого офісу наважились лише трішки більше 6% сучасних українських парламентарів.

“Ксіва” помічника народного депутата є загальновизнаним першим ступенем починаючого лобіста, міжсекторального комунікатора на пострадянських теренах. Відповідно якщо ти знаєш, хто є помічниками твого парламентаря, то розумієш часто, які галузі народного господарства або груп інтересу він просуває у суспільній agenda setting.

Тож і недивно, що за дві декади історії українського парламентаризму про своїх помічників ризикнули оголосити небагато народних обранців. В цьому контексті є прогнозованою реакцією олдскульного кучміста, бізнесмена Олександра Волкова.

Як і переляк деяких записних свободівських опозиціонерів (тут ВО “Свобода” = КПУ). Це вам не Гайатану з Мілою Куніс шпетати.

З іншого боку прогнозованими є дії ударівців Різаненка, Розенка, бютівців Оробець, Ар’єва, Томенка, Медуниці та позафракційників Донія, Міщенка – їх головним капіталом є незаплямована репутація. В цьому ж контексті здивували всі інші. Але давайте по порядку.

ПРУ

1. Миколі Рудьковському (RUE) допомагає секретар по роботі з молоддю Чернігівського міськкому СПУ у минулому (?) Карина Артюх, колишній ідеолог “Пори” Андрій Гусак (його повний тьозка був ТОП-ом Є.Черняка, власника “Хортиці”) та прес-сек політика Вікторія Бутенко. Інтереси цього чернігівського метросексуала із минулим “007” з комітету ПЕК лежать в галузі українських надр та видобутку африканських алмазів.

2. У румунського лобіста Івана Попеску в помічниках ходить освітянка Ауріка Божеску, координатор роботи помічників-консультантів нардепа, депутат Чернівецької облради та відповідальний секретар НГО “Румунська спільнота України”, авторка антимовного закону та агент впливу Бухаресту; агент також і П. Постевка; редактор газети “Арашкул”, ймовірно громадянин Румунії Василь Терицану; якась І. Шумакова та сумісник журналіст Катерина Роздабара.

3. У члена банківського комітета, складової клана SCM Олександра Риженкова, що має інтереси в машинобудівній галузі та металургії, помічником народного депутата працює доцент, кандидат педагогічних наук Євген Перепелиця (дисертація про італійські інвестиції).

Про помічників народних депутатів України у чільній Верховній раді читайте тут

4. У херсончанина, партфункціонера ПРУ Миколи Дмитрука (має стосунок до девелопменту і рітейлу) працюють якісь Валерій Шестак; Петро Долинський; колишня довірена особа кандидата та вчителька Бериславської ЗОШ №1; екс-замголови Нововоронцовської РДА Світлана Буренок; прозаїк Олександр Глушко; Тетяна Судзіловська, екс-ПНД Віталія Журавка (теж з Херсонщини).

Далі буде 🙂

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, березня 6, 2013 at 12:08 and is filed under ВІДЕО, Київ, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.