Готельний бой - символ Philip Morris.
Готельний бой – символ Philip Morris.

Інсайдерську новину 30 вересня повідомив у своєму блозі на веб-сайті “Полемика” політичний вигнанець з України Анатолій Шарій.

При всій своїй неоднозначності (конфліктний, зі шлейфом скандалів, фігурант кримінальних справ, різкий) Шарій, як на мене заслуговує на те, аби його інформацію чули, адже вона неодноразово справджувалася. Втім, тут навіть він поставив знак питання у заголовку “Кличко будет лоббировать “табачку” в Раде?” Така замітка на олівець антитютюнникам.

Анатолій пише: “Як відомо, у Раді завжди існувало потужне тютюнове та алкогольне лоббі”.

“Тютюнцем” традиційно цікавились Анатолій Кінах (ПРУ), Олег Шевчук, Сергій Терьохін (обидва БЮТ і “Батьківщина”) і ще низка українських товаришів.

Однак, як кажуть “ширє круг” – до сім’ї лобістів може влитися ще одна людина, що багато років у повний двометровий зріст рекламувала (і рекламує) спиртні вироби:

“Як стало мені відомо, лідер партії УДАР Віталій Кличко планує в самий найближчий час провести зустріч з представниками компанії Філіп Моріс (Philip Morris).

Про тютюнове лобіювання докладніше читайте тут

Під час зустрічі з Кличко планується обговорення можливості лобіювання в Парламенті інтересів зазначеної тютюнової компанії.

Чекаємо цікавих законодавчих ініціатив від представників УДАР” – резюмує журналіст.

І дійсно цікаво, чи стане Віталій Кличко готельним боєм тютюнників.

“Полемика”

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on четвер, жовтня 3, 2013 at 08:25 and is filed under Київ, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.