GR Congress (2013).

Організаційний комітет V Міжнародної Конференції “GR-конгрес 2013: ефективний діалог бізнесу і влади” запрошує фахівців взяти участь у головній події року в галузі Government Relations у Росії, яка відбудеться 29-30 листопада 2013 року в московському готелі “Національ”, пише GR-Congress.ru.

Цього року у Конференції візьмуть участь спеціальні гості з Канади та ЄС. Це Ед Андерсон – голова та генеральний директор Канадської Ліги Лобістів; Франк Шауфф – генеральний директор Асоціації європейського бізнесу (AEБ).

З вітальним словом до делегатів Конференції звернеться повноважний представник Уряду Російської Федерації у Державній Думі Федеральних Зборів Російської Федерації Андрєй Логінов.

Під час V Міжнародної Конференції 2013 планується обговорення найактуальніших, на думку практиків у галузі GR, представників російських і зарубіжних компаній, питань взаємодії бізнесу і влади в умовах приєднання Росії до СОТ.

В процесі буде обмін досвідом і поглядами з питань сучасних центрів експертизи економіки та законодавства: їх роль і вплив на прийняття державних рішень, а також обговорення перспективи розвитку державно-приватного партнерства у зв’язку з прийнятими поправками федерального законодавства: чи запрацюють регіональні інвестиційні фонди.

Також відбудеться обговорення ролі лобістів та GR-фахівців в залученні іноземних інвестицій, а саме оцінка можливостей розвитку ринку даних послуг та обговорення ролі інституту омбудсмена з захисту прав підприємців (специфіка функціонування та тенденції трансформації).

Докладніше про лобіювання в Росії читайте тут

В кінці конференції відбудеться V Церемонія нагородження найращих галузевих фахівців зі зв’язків з органами державної влади у трьох номінаціях.

У рамках GR-конгресу 30 листопада в Центрі документального кіно відбудеться закритий кінопоказ документального фільму Меттью Ліетара і Фрідріха Мозера “Брюссельський бізнес”.

GR-Congress.ru

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, жовтня 23, 2013 at 08:07 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.