Від укурка до лоббіста.

Дещо несвіжа новина, але все ж… Радикальне шиїтське угруповання “Хізбалла” знайшло собі нового ворога в особі колишнього губернатора Каліфорнії і відомого актора Арнольда Шварценеггера, пише UkrNews24.

Згідно з повідомленнями низки медій, Арнольд Шварценеггер зіграв важливу роль у визнанні Євросоюзом військового крила “Хезболи” терористичною організацією.

За даними ізраїльської газети Maariv, колишній губернатор Каліфорнії звернувся до канцлера своєї батьківщини Австрії, з проханням лобіювати у своєму уряді рішення про визнання Hezbollah терористичним угрупуванням, ставши найвідомішим агентом впливу з Голівуду.

Австрія приєдналася до решти членів Євросоюзу, хоча раніше не погоджувалася вживати заходів з цього питання. Країна внесла бойовиків до “чорного списку”. Це має призвести до значних проблем у фінансуванні угруповання, адже тепер європейським компаніям буде заборонено вести з нею справи.

Перебуваючи на посаді губернатора Каліфорнії (США), Шварценеггер запам’ятався багатьом як політик, який підписав законопроект про закриття пенсійного фонду компаній, пов’язаних з Іраном. Тепер він таааакий серьйозний, а був колись укурков, як і всі (Див. світлину).

Докладніше про міждержавний лобізм можна прочитати тут

Нагадаємо, глави МЗС країн ЄС 22 липня погодилися внести до списку терористичних організацій військове крило ліванського шиїтського руху “Хізбалла”, воюючого в Сирії на боці влади. Влада Ірану засудили це рішення.

UkrNews24

Tags: , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Понеділок, жовтня 28, 2013 at 08:55 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.