17
Гру

Якщо завтра війна 3

   Posted by: klimovy4   in Київ, Статті, Україна

Не нервуємося і вчасно піднімаємо руки догори.
Не нервуємося і вчасно піднімаємо руки догори.

Ось третя частина із серії моїх “неформатних” оновлень цього веб-ресурсу (початок тут).

Зрозуміло, все умовно <…> Але головний принцип: вашої власності більше немає, ви цілком задоволені опинитися у напіврабському становищі, якщо вас годуватимуть. До речі, відсутність вашої власності так само означає, що її більше немає ні в кого. Кожний, хто не може захистити своє майно із зброєю – майном не володіє. Це до розмови: як добути автотранспорт.

Зрозуміло, жодного громадського транспорту вже не існує. Нам в плюс йде те, що тепер можна сісти в машину. Машину можна “приватизувати” або знайти кинутою. Кинуту машину з порожнім баком чіпати не треба. ПММ ви вже не дістанете, і навіть якщо будете її штовхати, то на заправці вам нічого не світить. Розживетеся машиною – обвішайте її білими ганчірками, в ідеалі на даху червоним скотчем зробіть “хрестика” (це не панацея, бомблять і такий транспорт, але шансів, що заб’ють на вас – більше).

Рухатися треба повільно! 50-60 км/год. Зроблено це з однієї простої причини: на трасі можуть йти “стрічечки” з військовими, якщо на них швидко їхати, якийсь “Іван” точно стрельне “про всяк випадок”. Будь-які цивільні, які хочуть вас зупинити – не котуються – газуйте (вони з вами не будуть ділитися, а от вас “поділитися” попросять).

Якщо “стрічка” або окрема “коробка” – гальмуєте на узбіччі і висовуєте вгору – у вікно або прочинені двері – руки. Виходити з машини не треба (вийдете – з’явиться бажання прошмонати вас). Спокійно і без нервів сидіть і про себе моліться. “Пропалювати” хлопців поглядом – не раджу, дивіться в підлогу або вперед.[stextbox id=”alert” direction=”ltr” shadow=”true” float=”true” align=”right” bcolor=”0a21f4″ big=”true” image=”null”]Зараз трохи цинізму. Якщо у вас собою обоз із сім’ї – ви труп[/stextbox]

Якщо все вийшло і ви знайшли, де зупинитися, то у вас є дах над головою, робота, їжа і люди, з якими можна поговорити (це теж важливо). Тепер можна почекати тиждень – два, подивитися що відбувається, оцінити ситуацію в країні і приймати далі рішення.

Зараз трохи цинізму. Якщо у вас собою обоз із сім’ї – ви труп. Якщо у вас є сім’я, то ви повинні покинути місто і опинитися на дачі (із запасами їжі та води) в перші ж секунди, як тільки люди на вулицях почали матюкатися про Великого ВФЯ. Якщо ви не маєте позицій для відступу і маєте “обоз” – ви ходяча “двохсотка”, і обоз теж.

Інші “нетипові записи” цього блога можна прочитати тут

Якщо не дурні, то приготуйтеся заздалегідь – близьких кудись треба ВЕЗТИ. І у них має бути провізія. Потім робіть що хочете. Хочете – поверніться і воюйте, хочете – поверніться і по клубах, поки дружина “на картоплі”. Але головне подумайте про них заздалегідь, потім буде пізно.

Все що я до цього моменту розповідав – це все для “одинаків”, яким нема чого втрачати. Якщо є сім’я – приготуйтеся заздалегідь. Як показала історія – сім’я дорожче Батьківщини, на першому етапі як мінімум.

ЗАКІНЧЕННЯ

На всякий случай

Tags: , , , , , , ,

This entry was posted on Вівторок, грудня 17, 2013 at 21:37 and is filed under Київ, Статті, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.