Папа Франциск і гей-лоббі.
Папа Франциск і гей-лоббі.

ООН вимагає відсторонити всіх без винятку католицьких панотців, замішаних у педофільських скандалах. Про це йдеться у Звіті Комітету ООН із прав дітей, оприлюдненому на минулому тижні.

Святий престол вже заявив, що до підготовки документу було залучене світове гей-лоббі.

Ще ніколи раніше Організація об’єднаних націй не коментувала церковні справи у такому тоні.

У звіті ООН говориться, що за останні 20 років жертвами домагань стали десятки тисяч дітей.

“Довгі роки Святий престол послідовно захищав репутацію священників-збоченців на шкоду інтересів дітей. Церква тримала в цьому питанні своєрідну обітницю мовчанки і ніколи не наполягала на обов’язковому повідомленні про ці злочини до національних правоохоронних органів. Цього разу ООН не лише інформує громадськість, а й вимагає відлучення від сану всіх причетних”, – каже Кристен Сандберг, голова Комітету ООН із прав дітей.

5 лютого Папа Франциск під час традиційної меси говорив публічно про дітей, але жодним словом не згадав про тих, хто їх розбещує.

Але у кінці минулого року понтифік розпорядився створити у Ватикані спеціальний внутрішньоцерковний орган, який би вишукував та карав порушників у лавах служителів Римо-католицької церкви.

З 2011 року більше чотирьох сотень панотців були позбавлені сану. але судили лише кількох.

Розстрижений Пол Шонлі отримав у 2005 році 15 років позбавлення волі у США. А засуджений у 2003-му за тією ж статтею, Джон Геохан був вбитий співкамерником.

Докладніше гей-лоббі читайте тут

6 лютого Колегія кардиналів (більше 180 осіб) зробила різку заяву щодо звіту, заявивши, що до його створення були причетні ЛГБТ-організації.

Тому цей комітет не стільки бореться за права дітей, скільки займається дифамацією та підтасовками фактів: “Святий Престол прийме до уваги данні цього звіту, одначе із жалем зазначає, що цей документ є спробою втрутитится у питання вчення Церкви щодо питань людської гідності”

Ватикан вновь под огнём критики

 

 

 

Tags: , , , , , , , ,

This entry was posted on Понеділок, лютого 10, 2014 at 11:23 and is filed under ВІДЕО, Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.