Олексій Хобатюк. Фонд екологічних інвестицій.
Олексій Хобатюк. Фонд екологічних інвестицій.

Днями була прийнята нова Енергетична стратегія України. Вона розрахована на період до 2030 року.

Про це в гостях у канала 112 (нагадаю, експерти це ЗМІ афілюють з міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком частиною президентської “Сім’ї”) розповідає Олексій Хобатюк, керівник Фонду екологічних інвестицій.

Ефір веде Віталій Прудиус – мій одногрупник із “Могилянської школи журналістики”.

Пан Олексій зокрема розповідає, що вперше цей документ, який без перебільшення може визначати життя другої за розміром держави Європи на наступні півтора десятиліття, писала приватна контора – благодійний Фонд Ріната Ахметова “Ефективне управління”.

Цікаво, що олігарх місяць тому закрив даний інститут громадянського суспільства. Think tank зробив свою справу, think tank може йти…

Цією цивілізованою технікою, інструментом лобіювання олігарх користується не вперше – прикладом є команда найкращих фахівців своєї галузі EIR Center.

При цьому майже ніхто про це не говорив – і так вийшло, що даний документ виявився найбільш вигідним вугільній галузі, а також альтернативній енергетиці, при чому за рахунок енергетики атомної (про електроенергію там також цікаво)…

Відео також розкаже, на скільки збільшиться кількість атомних реакторів до 2030 року і чому.

І це ще не все…

Чиї інтереси і яка мета в оновленої енергетичної стратегії України?

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Вівторок, лютого 11, 2014 at 19:09 and is filed under ВІДЕО, Київ, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.