Богдан Романовський. Округ №8.

У моїх оглядах виборів до Київради добре видно, що всіх кандидатів умовно можна розділити на дві нерівні та несправедливі групи – про яких достатньо всебічної інформації у Мережі, та всі інші.

І це несправедливо – дається взнаки брак соціальних ліфтів у нашому суспільстві.

У моїх силах виправити ситуацію принаймні щодо одного з кандидатів. По так званому Новодарницько-Рембазівсько- Червонохутірському восьмому округу (№8) йде Богдан Петрович Романовський – людина, яка мене вразила трьома речами.

По-перше, він – герой війни! Не нашої сьогоднішньої, але тої, яка забрала у нації сотні її вірних синів і про яку у народі згадуватимуть десятиріччями. За участь у бойових діях в Афганістані пана Богдана нагороджено орденом Червоної зірки та медаллю “За бойові заслуги”. Такі приклади у наш час тліючого україно-російського мілітарного конфлікту будуть для молодої генерації явно незайвими.

По-друге, він батько трьох доньок, дві з яких вчаться на чи не найпрестижнішому (не рахуючи звісно моєї “Могили” 😉 ) факультеті країни – юридичному у “червоному” університеті імені Шевченка. Це говорить як мінімум про те, що батьки чимало часу приділяли їх освіті.

По-третє, колишній десантник Богдан Романовський досяг усього цього, пересуваючись… на двох протезах – життя забрало у нього власні ноги. Але молодий хлопчина не здався і показав всім своїм життям взірець успішності.

По-четверте, цей мажоритарник у своєму стані – там де другий повісився би – примудряється бути повноцінним членом суспільства, платником податків, дієвою частинкою київської громади.

Дозволю собі зацитувати матеріал Олесі Отти, який нашвидкоруч не бачив раніше: “Пригадує тепер мій співрозмовник, Богдан Романовський, як було тяжко усвідомлювати те, що він — каліка, інвалід. Життя, здавалося, обірвалося. Тільки залишився отой наповнюючий душу й тіло відчай. Для чого жити? А мрії, скільки мрій зробити всього доброго для людей? Як тепер бути з ними?! І ці мрії в одну мить зруйнував вистріл в бойову машину, у якій рухалися наші українські хлопці. ”

Богдан Романовський афганець.

Найцікавіше та найактуальніше, як на мене, з чим виступає Романовський, так це реальне місцеве самоврядування і ліквідація райадміністрацій

Але для чого довго говорити – почитайте його фідбек і автобіографію.

 

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Романовський Богдан Петрович, народився 15 вересня 1967 року в селі Уторопи, Косівського району, Івано-Франківської області. Громадянин України, Безпартійний. Освіта вища юридична.
З 1974 року по 1982 рік навчався у Верховинській середній школі на Івано-Франківщині.
В 1982 році почав свою трудову діяльність у Верховинському лісокомбінаті звідки був направлений на навчання.
З 1982 року по 1986 рік навчався у Коломийському технікумі механічної обробки деревини.
В 1986 році закінчив Коломийський технікум механічної обробки деревини і призваний на службу в армію.
З квітня 1986 року по жовтень місяць 1986 року проходив військову службу в м.Ашхабад, в окремому розвідувально-десантному батальйоні, в/ч 54069.
З жовтня 1986 року по 1988 рік проходив військову службу в Республіці Афганістан в Кандагарському десантно-штурмовому батальйоні, п/п 71176.
Під час військової служби в Афганістані отримав два поранення з них в грудні 1987 року був важко поранений.
З січня 1988 року по липень 1988 році знаходився на лікуванні в Подольському військовому госпіталі, Московської області.
З 1990 по 1995 рік навчався на юридичному факультеті Львівського державного університету ім.І.Франка.
З 1994 по 2002 рік працював в Державній податковій інспекції у Верховинському районі, Івано-Франківської області на посаді юрисконсульта.

Богдан Романовський з родиною.

З 2002 по 2003 рік проходив стажування у Верховинській районній державній нотаріальній конторі Івано-Франківської області.
В 2003 році, отримав Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю та реєстраційне посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності у Верховинському районному нотаріальному окрузі на Івано-Франківщині.
З 2003 року по 2005 рік працював приватним нотаріусом Верховинського районного нотаріального округу Івано-Франківської області.
З 2005 року по даний час працюю приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.
Одружений, маю трьох доньок.
Дружина Романовська Галина Іванівна-1967 року народження, підприємець.
Донька Романовська Марія Богданівна-1990 року народження навчається на юридичному факультеті Київського національного університету ім.Т.Шевченка.

ПРО СКАНДАЛИ ТА ІНТРИГИ ВИБОРІВ 2014 РОКУ ДО КИЇВРАДИ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Донька Романовська Ілона Богданівна-1992 року народження навчається на юридичному факультеті Київського національного університету ім.Т.Шевченка.
Донька Романовська Ангеліна Богданівна-2000 року народження, учениця Спеціалізованої школи №314 міста Києва.
місце проживання місто Київ, вул. А. Ахматової, буд.№35-А кв.№201.
Все своє самостійне життя прожив в Україні.
Не судимий.
Нагороджений орденом Червоної зірки, медаллю “За бойові заслуги”.

Інформація Богдана Романовського

 

 

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, травня 16, 2014 at 17:07 and is filed under Київ, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.