Вячеслав Константиновський.
Вячеслав Константиновський.

Позачергові вибори до Верховної ради відбудуться за старими правилами. 50% парламенту сформують партії за прапорційною основою, іншу половину складуть мажоритарники, що отримають перемогу на одномандатних виборчих округах.

Київ, як і 2 роки тому, поділений на 10 округів, де ми побачимо як добре знайомі прізвища, так і зовсім зовсім темних лошадок.

211 (Голосіївський район)

У 2012 тут переміг представник об’єднаної опозиції – ВО “Батьківщина” Сергій Терьохін. Цього року він знову представлятиме цю ж політичну силу. Блок Петра Порошенка виставив проти нього співака, композитора, продюсера, продовжувача відомої артистичної династіі Євгена Рибчинського. Народний фронт – екс-голову Голосівської РДА Миколу Даневича.

212 (Дарницький район)

БПП та Батьківщина не ризикнули виставити свох кандидатур, тому перемогу можна сміливо пророкувати екс-голові Дарницької РДА, кандидату від Народного Фронту Віталію Сташуку. Відомий адвокат Тетяна Монтян (Її цитата: “Я чисто для проформи та для подальшого розповсюдження наших ідей піду по 212-му округу, бо тягатися з баблом герегівця Гончарова та адмінресурсом Сташука – нереально” – Прим. Kuluar), яка швидше за все ще раз спробує свої сили на цьому окрузі, навряд чи складе серйозну конкуренцію.

213 (частина Деснянського району)

БПП виставив тут депутата Київради від УДАР Анатолія Карпенка, яки є власником плодово-овочевого ринку “Фермер” на Троєщині. Від “Батьківщини” знову випробує свої сили письменник Володимир Яворівський. У 2012 році він вже перемагав на цьому окрузі. Від Народного Фронту буде балотуватися Іщенко. (Тут же балотується і Борислав “Юрій”(?) Береза з “Правого Сектору”, з чого я особисто дуже тішуся – Прим. Kuluar).

214 (частина Дніпровського району)

Від БПП тут буде балотуватися “переможець” Олеся Довгого, народний депутат від партії УДАР Віктор Чумак. Йому протистоятиме кандидат від Народного фрону, комбат “Азова” Андрій Білецький.

215 (частина Дніпровського та Деснянського районів)

Переможною ходою по округу швидше за все пройдеться нардеп від ВО “Свобода” Андрій Іллєнко, який вже отримав мандат на цьому окрузі у 2012 році. Жодна значна політична сила не виставила проти нього своїх кандидатів.

216 (частина Дніпровського та Деснянського районів)

У 2012 році від ВО “Батьківщина” тут перемогла нардеп Ксенія Ляпіна, вона знову балатуватиметься, але вже від Народного фронту. Провладний Блок висунув на окрузі екс-міністра ЖКГ часів прем’єра Тимошенко Олексія Кучеренка. Вже зареєстувався у ЦВК депутат Київради, екс-нардеп від Партії Регіонів, брат екс-зятя Черновецького одіозний Олександр Супруненко.

217 (частина Оболонського району)

БПП висунув зірку інтернету, модель і радника міністра МВС Авакова Ольгу Люльчак. Від Народного фронту йде ще один радник Авакова, громадський діяч Зорян Шкіряк. Фактично йому протистоятиме ще одни одіозний депутат Київради, до того екс-нардеп від ПР, одіозний забудовик Вадим Столар.

218 (частина Оболонського та Святошинського районів)

На цьому окрузі основним претендентом на перемогу залишається нардеп від ВО “Батьківщина” Володимир Ар’єв. Зараз він балатується від БПП. Інших серйозних кандидатів наразі не виявлено. Навіть екс-голова Секретаріату Президента Ющенка, один з “любих друзів” Олександр Третьяков, який з 2012-го займався “окучуванням” округу, перейшов на сусідній.

219 (Святошинський район)

У 2012 році з рекордною для Києва перевагою тут переміг представник ВО “Батьківщина” Володимир Бондаренко. Після Революції він деякий час перебував головою КМДА. Від БПП Бондаренку протистоятиме Олександр Третьяков, який злишив “свій” округ для колеги по партії. Існує імовірність повторного балотування депутата Київради Олександра Пабата.

220 (Подільський район)

Від “Батьківщини” буде балотуватися переможець 2012 року нардеп Олександр Чорноволенко. БПП виставив кандидата до ВР від Удару-2012 року 26-річного Івана Фіщенка. А от від Народного Фронту піде скандально відомий бізнесмен Вячеслав Константиновський. У серпні цього року він продав свій Rolls-Royce Phantom, віддав ці гроші на армію, а сам записався до батальйону “Київ-1”.

221 (Печерський, частина Соломянського та Шевченківського районів)

Від новітнього Народного Фронту тут балотується переможець 2012 року нардеп Леонід Ємець, що є співавтором і одним з лобістів гучного Закону “Про очищення влади”. Минулого разу він переміг соратницю Черновецького Аллу Шлапак, яка втікла від негативного іміджу балотуватися до Одеси. БПП висунув на округ дочку екс-нарепа від Блоку Литвина Сергія Павленка Олександру, яка ще у травні 2014 року була представником у ЦВК кандидата в президенти Сергія Тигіпко. Вірогідно, знову на цьому окрузі спробує свої сили депутат Київради Ярослав Діденко.

222 (частина Соломянського району)

Тут єдиним серйозним претендентом на перемогу є лідер 2012 року нардеп від ВО Батьквщина Дмитро Андрієвський. Цього разу він балотується від БПП. Зараз кампанія Дмитра Йосиповича пройде у значно легших умовах, на противагу 2012 року, коли йому опонував одіозний регіонал Максим Луцький. Наразі навіть головою Соломянської РДА є його помічник, депутат Київради від УДАР Максим Шкуро.

223 (більша частина Шевченківського району)

Черговий раунд запеклої боротьби між свободівцем, депутатом Київради Юрієм Левченком та одіозним екс-головою Шевченківської РДА, нардепом Віктором Пилипишином, який буде самовисуванцем. Цікаво, що БПП виставив члена команди останнього, зятя екс-депутата Київради часів Олександра Омельченка Анни Матінко-Бубнової Юрія Миколаєнка, якого Левченко вже встиг назвати у своєму ФБ “технічним кандидатом від Пилипишина”.

Світлана Тараторіна

P.S. редактор Kuluar не не завжди погоджується з позицією та думками своїх авторів

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on п’ятниця, вересня 19, 2014 at 19:24 and is filed under Київ, Статті, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.