Креатив від Міністерства Магії

3 лютого прес-служба Харківської ОДА повідомила про те, що Петро Порошенко призначив її главою Ігоря Райніна.

Президентський указ, згідно з яким Райнін призначається головою ОДА (замість звільненого іншим указом Ігоря Балути), зачитав глава АП Борис Ложкін під час робочого візиту Петра Порошенка в Харківську область.

“За останні місяці він отримав досвід роботи в центральних органах влади, займаючи посаду заступника глави Адміністрації президента”, – розповів глава держави про Райніна.

На думку президента, Райнін, окремим указом звільнений від обов’язків заступника голови АП, зможе бути тією людиною, яка на своїй новій посаді забезпечить роботу держапарату в області і збереже в ній “мир і спокій”.

Біографія Ігоря Райніна така. Родом з

Харкова, народився в 1973 році. Має дві вищі освіти, в 1997 році закінчив Харківський авіаційний інститут імені Жуковського, отримав спеціальність інженер-механік.

Вже через три роки після цього отримує диплом Української Академії державного управління при Президентові України (зараз НАДУ). У його активі – 70 наукових робіт і 7 монографій, присвячених діяльності центральних і регіональних органів влади.

Трудовий шлях Райнін почав у віці 17 років. З 1993 по 2001 працював на керівних посадах в різних підприємствах і установах. З 2001 по 2002 рік обіймав посаду начальника управління координації програми “Харківська ініціатива” та інших проектів міжнародної технічної допомоги Головного управління економіки Харківської обладміністрації.

З 2002 по 2010 рік працював на посадах у головному управлінні економіки Харківської ОДА, був заступником начальника управління.

У 2010 році два місяці очолював “Інститут метрології”. Потім пішов працювати на посаду заступника директора підприємства “Синтофлекс”. На ній трудився до квітня 2014 року, поки не був призначений заступником глави Харківської ОДА. У листопаді його запросили працювати в Адміністрацію Президента, на пост заступника.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Райнін займався і політикою. З 2010 року був депутатом Харківської обласної ради, входив в опозицію поряд з Арсеном Аваковим та Іваном Варченком.

АШ

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, лютого 4, 2015 at 10:23 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.