Айдарівець Ігор Лапін
Айдарівець Ігор Лапін
Черговий лобістський законопроект від так званої “дуже проєвропейської та неймовірно демократичної Верховної Ради України” спрямований, в першу чергу, на обмеження конституційного права громадянина України, стверджує Олег Саймон на своїй сторінці у Facebook.
– (Стаття 59. Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є ВІЛЬНИЙ у виборі захисника своїх прав.)

Саме ВІЛЬНИЙ ВИБІР свого захисника в адміністративному, цивільному та господарському процесах…

У редакції законопроекту № 1866 від народного депутата (адвоката) Ігоря Лапіна, члена політичного проекту “Народний Фронт” Арсенія Яценюка, пропонується заборонити на законодавчому рівні захищати свої інтереси громадянам України в адміністративному, цивільному, господарському та виконавчому провадженні із залученням фахівців у галузі права – юристів, правозахисників, фізичних осіб підприємців, що надають юридичні послуги.

Закон вимагатиме звертатися виключно до адвоката, а це означає однозначне подорожчання вартості юридичних послуг з двох причин:
1. адвокати просто дорожче;
2. їх кількість, а іноді і “якість”, залишає бажати кращого.

Природно, “жорстке лобі” адвокатів в парламенті прикривається турботою про поповнення бюджету, так як на думку авторів цього законопроекту, цитата – “Не можна бути трохи вагітним, або трохи злодієм”.

Тобто, на думку розробників так званого “демократичного шедевру”, виявляється, в Україну ЗЛОДІЇ – це юристи та правозахисники, які надають юридичні послуги безправному і малозабезпеченому населенню України в кілька разів дешевше, в деяких випадках і в десятки разів дешевше, ніж це б зробили адвокати.

Фактично, цим законопроектом автори вирішили ліквідувати право громадянина на вільний вибір свого захисника в адміністративному, цивільному, господарському та виконавчому провадженні… А відповідно, і право на вибір фахівця в галузі права, вартість якого буде влаштовувати громадянина, що потребує юридичного захисту, але не має можливості найняти адвоката.

Після прийняття цього Закону сотні тисяч юристів-правозахисників, які отримали платну освіту і оплачуючи за своє навчання по 1000 доларів за навчальний рік, залишаться безробітними. А громадянам доведеться звертатися до адвокатів за значно більші суми гонорарів з метою захистити свої права в адміністративному, цивільному, господарському та виконавчому провадженні.

Тим, у яких на оплату адвоката не буде відповідної суми, держава, на відміну від кримінального процесу, безкоштовного адвоката не надасть, а це означає, що велика частина громадян України залишаться один на один, по-перше, з виконавчою службою та податковою міліцією, по-друге – один на один із шахраями, аферистами, співробітниками державних і муніципальних органів влади, заможними громадянами-“рейдерами”, що захопили шматок земельної ділянки або нерухомість у менш забезпеченого громадянина, або від наслідків невиконання черговим мерзотником умови договору.

ПРО КОРУПЦІЮ ДОКЛАДНІШЕ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Депутат Ігор Лапін, який від свого імені і зареєстрував законопроект №1866 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реализації права фізичних та юридичних осіб на професійний захист та представництво їх інтересів у судах та інших державних органах», пояснив свою позицію наступними аргументами.

– Фахівець у галузі права не пов’язаний з клієнтом Правилами етики і не може бути притягнутий до відповідальності за їх порушення, може поширювати інформацію отриману від довірителя, після закінчення договірних відносин з клієнтом.

Але виникають питання…
– А хіба не адвокати в Україні є “фахівцями” в області передачі хабара слідчому, прокурору чи судді?
– А хіба не адвокати продають інформацію свого клієнта іншій стороні?
– А хіба не адвокатів в Україні можна перекупити за допомогою “мертвих американських президентів”))) питання тільки в кількості)))

Для довідки. Раніше депутат Ігор Лапін зареєстрував законопроект змін до “Закону про адвокатуру”, де передбачена виняткова монополія адвокатів на право представництва громадян у всіх судових інстанціях.

Ось так, “народні обранці”, турбуються про те, щоб вартість життя простого громадянина була все дорожче і дорожче, а той, хто не зможе оплачувати адвоката, може забути про свої права або починати вчити юридичну науку для того, щоб захистити себе.

Олег Саймон

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, лютого 6, 2015 at 13:38 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.