Семен Семенченко

Розгул свободи слова на тимчасово неокупованих територіях України призвів до тяжких наслідків: держава ледь не позбулась одного зі своїх кращих законотворців, першого заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони та безстрашного морського офіцера, чиї походи на підводному човні “Запоріжжя” увічнені в підручниках з історії Військово-морського флоту незалежної України – Кості Грішина (він же ж “Семен Семенченко”), пише Володимир Бойко на своїй сторінці в Facebook.

Лише 11 серпня 2014 року Костя без жодного документа, а лише на підставі своїх брехливих розповідей та розпорядження Авакова був прийнятий на службу до Нацгвардії як “капітан-лейтенант Військово-Морського флоту України у відставці Семен Семенченко“, а вже наступного дня, 12 серпня, скоїв подвиг, за який був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню: пішов у Вишгородський райвідділ Державної міграційної служби й на підставі щойно одержаного службового посвідчення отримав новенький паспорт на ім’я оцього самого Семена.

Після чого герой-орденоносець ще й одержав мандат народного депутата України. Але наприкінці січня 2015 року про подробиці бурхливої Костіної біографії довідались широкі журналістські кола. І стали Кості телефонувати представники другої найдавнішої професії та в’їдливими голосами розпитувати, як він примудрився стати офіцером, маючи лише середню освіту, на якому кораблі служив і за якою статтею був засуджений? А також – чи правда, що змушений був змінити прізвище з метою приховати колишню судимість, а в масці-балаклаві тривалий час з’являвся перед журналістами через те, що його та його дружину Наталію Московець розшукують кредитори, яких цей дует аферистів кинув на великі суми?

Спочатку Костя кричав у слухавку, що відмовляється спілкуватись з агентами ФСБ і буде відповідати лише на запитання, які стосуються його діяльності народного депутата України. Але останньою краплею для народного комбата став дзвінок з телеканалу “Інтер”: журналістка попрохала прокоментувати моє інтерв’ю, в якому я стверджував, що Костя ще в червні 2014 року виготовив печатку неіснуючого батальйону “Донбас” і засвідчував нею фальшиві посвідчення військовослужбовців, які підписував як командир військової частини 3027 підполковник Семен Семенченко.

У відповідь Костя заявив, що цю брехню про нього поширює Віталій Ярема, який, мовляв, у такий спосіб вирішив помститись народному обранцю за те, що Костя вимагає відставки Генерального прокурора. Отакої. Після чого герой новітньої України якимсь чином опинився під Дебальцевим (цікаво, хто пустив цивільну людину в зону АТО?) та “контузився” в результаті дорожньо-транспортної пригоди – зіткнувся з санітарною машиною та перекинувся бронетранспортер, у якому народний депутат з численною охороною катався по Донецькій області. Треба думати, що “непритомний стан” у Кості буде тривати доти, доки журналісти не перестануть набридати йому запитаннями про бурхливе минуле й кримінальне сьогодення.

Ну, а тим шановним читачам, які стануть доводити, що шахрай Грішин вирішив кров’ю змити свої численні кримінальні правопорушення й був поранений під час виконання бойового завдання, радимо поцікавитись, у складі якого саме військового формування Грішин-Семенченко опинився під Дебальцевим. Річ у тім, що “добровольческий батальон территориальной обороны Донецкой области “Донбасс”, який, начебто, очолює Грішин-Семенченко і на потреби якого зібрав вже десятки мільйонів гривень і понад мільйон доларів, існує виключно у вигляді фейсбук-сторінки. Саме тому, коли пройдисвіту стали ліпити нову біографію, Аваков прийняв його на три місяці командиром 2-го батальйону в складі військової частини 3027 Національної гвардії України – бо ніякого батальйону “Донбас” у природі не існує. Точніше, добровольчі батальйони територіальної оборони створені лише в складі Збройних Сил України й підпорядковані Міністерству оборони (приклад – той же “Айдар”), у складі Нацгвардії таких батальйонів нема взагалі.

Але й до місця своєї колишньої роботи Грішин-Семенченко відношення вже не має – 24 листопада 2014 року він був звільнений з посади командира 2-го батальйону в\ч3027 та надав копію відповідного наказу в Центральну виборчу комісію, бо інакше б йому не видали посвідчення народного депутата.

Втім, якщо хто сумнівається в тому, які герої орудують під покровительством Арсена Авакова та Антона Геращенка, докладаю відповідь з Головного управління Національної гвардії України на мій інформаційний запит.

***

Мене розпитують, як можна перевірити оприлюднену мною інформацію щодо шахрая, який представляється як “Семен Семенченко”. Зокрема, відносно його колишньої судимості, випадків притягнення до кримінальної відповідальності, наявності великої кількості боргових зобов’язань за рішеннями судів, відсутності у нього звання офіцера військово-морського флоту тощо.

Відповідаю: дуже просто. Якщо є доступ до баз даних – “пробивайте” Грішіна Костянтина Ігоровича, 1974 року народження, уродженця м. Севастополь, ідентифікаційний номер 2718504398.

У Севастополі Грішін К.І. проживав за адресою: 99040. м. Севастополь, вул. М. Геловані, 10, кв.32.

Ховаючись від кредиторів та ошуканих ними людей, Грішін К.І. переїхав у Макіївку, де мешкав за адресою: 86110, Донецька область, м. Макіївка, м-н Строїтель, буд. 11/59.

Зараз аферист працює депутатом Верховної Ради України й користується паспортом на ім’я Семенченка Семена Ігоровича СТ 432098, виданим 12.08.2014 Вишгородським РВ Управління ДМС України в Київській області.

Ті, хто мають доступ до закритої частини Єдиного державного реєстру судових рішень, можуть переконати, що дружина «Семена Семенченка» – макіївська аферистка Московець Наталія Олегівна, ідентифікаційний код 3037903085 – не поступається за шахрайським хистом своєму чоловікові.

Саме це сімейне подружжя, взявши в спільницю таку собі Наталію Веселову (нині – народний депутат України, куди вона потрапила під №8 у партійному списку “Самопомочі”) організувало грандіозну аферу зі збору коштів на фінансову допомогу батальйону “Донбас”. Зрозуміло, що гроші, пожертвувані наївними громадянами, опинились у кишенях цих пройдисвітів, що працювали під орудою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та його вірного радника Антона Геращенка.

Володимир Бойко

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, лютого 6, 2015 at 15:52 and is filed under Статті, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.