Василь Петьовка.

Стара “еліта” намагається душити блогосферу? Василь Петьовка, родич Балоги зареєстрував у ВР законопроект №2111, яким передбачається введення в законодавство поняття “блогер”, пише uainfo.

Цей документ зобов’яже блогерів опублікувати всі особисті дані з адресою, для направлення йому всіх значущих юридичних повідомлень.

Товариш Петьовка не розуміє, що величезна кількість проукраїнських блогерів живуть на окупованих територіях або в близькості до них, і через публікацію особистих даних у них можуть виникнути проблеми? Він вирішив піти стопами російських “законодавців”, щоб контролювати або навіть репресувати неугодних блогерів? Не буде цього.

Нехай для початку одіозний співвласник Балогового бізнесу опублікує свою реальну декларацію про доходи. Якщо він ще не зрозумів, що ми йдемо в ЄС, де немає місця цензурі, – це його проблеми. Петьовка не розуміє, що блогерами, які займаються пропагандою сепаратизму, і так знаходяться на контролі у СБУ? Якщо так, то навіщо весь цей цирк?

У законопроекті, який пропонує Петьовка не вказано, хто буде вважатися блогером, відповідальність за публікацію інформації, що суперечить цьому “законопроекту”.

Що тут залишається сказати? Сподіваюся, що цей законопроект не дійде до другого слухання. Він суперечить Конституції (ст. 34).

PS Огляд ситуації на фронті і важливих міжнародних новин зроблю ввечері. І ще. Моя “лічка”, стрічка відкрита для всіх. Але якщо я бачу ватних провокаторів, ботів або тролів – вони відправляються в бан, разом з темі, хто лайкать їхні коментарі. Мені не важко забанити 200+ людей за один вечір.

Вчора представники одного з російських каналів намагалися мене “купити”. За що були послані на статевий орган дідуся. Я не продаюсь, не пишу джинсу та іншу заказуху. Чекаю пропозицій від ЗМІ для співробітництва (огляди, аналітика, прогнози), сподіваюся мої пости хтось цінує.

Богдан Мірошников

Тут депутат Петьовка вирішив блиснути законотворчістю і вивергнув з себе шедевр http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54006, де серед загального марення, в тому числі, є така фраза “не допускати використання сайту або сторінки сайту в мережі “Інтернет” … Які містять нецензурну лайку;”.
Шо можна сказати депутату Петьовка з цього приводу? Х*евий у тя законопроект.

Пилип Духлій

Tags: , , , , , , , ,

This entry was posted on вівторок, лютого 17, 2015 at 06:30 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.