Давид Сакварелідзе.

Про нові призначення у Генеральній прокуратурі України пише Володимир Бойко на своїй сторінці у Facebook.

Вчора, нарешті, побачив нового керівника Генеральної прокуратури України. Ним виявився громадянин Грузії, чільний депутат грузинського парламенту Георгій Вашадзе.

Цей пан, замість того, щоби виконувати свої депутатські повноваження в Тбілісі, невідомо на які гроші живе в Києві та працює в Адміністрації Порошенка генеральним прокурором України разом зі своїм компатріотом Давідом Сакварелідзе. Точніше, Вашадзе працює генпрокурором України по парних днях, а Сакварелідзе – по непарних.

Сакварелідзе до 11 лютого також

був депутатом грузинського парламенту, з грубим порушенням законодавства отримав українське громадянство, і 16 лютого 2015 року призначений на посаду заступника генпрокурора України. Наскільки я розумію, у нас він просто переховується від грузинського правосуддя. Аналогічна ситуація й з Вашадзе, але він ще залишається громадянином Грузії і керує нашою Генпрокураторою “на громадських засадах”.

У обох генеральних прокурорів України – парного та непарного – повна відсутність будь-якої уяви про українське законодавство та специфіку діяльності наших правоохоронних органів. Що ж стосується Сакварелідзе, який вже офіційно прилаштований у Генпрокуратурі, то він навіть не здатен прочитати папери, які підписує.

Про джерела доходів високодостойних панів – то окрема історія. Я не настільки наївний, щоби припускати, що Сакварелідзе живе в Україні на зарплатню заступника генпрокурора (яку він ще жодного разу не одержував), а Вашадзе – на зарплатню депутата парламенту Грузії. Очевидно, обидва вони отримують гроші “у конверті” в Адміністрації Президента України. Причому – я не впевнений, що з доходів Липецької кондитерської фабрики. Бо Порошенко за сто доларів зайця в полі заганяє.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО КОРУПЦІЮ ЧИТАЙТЕ ТУТ

До речі, коридори Генпрокуратури знову заповнені “рєшальщікамі” – вчора на вході в ГПУ зіткнувся з колишнім членом організованого злочинного угруповання Рибки, а нині – народним депутатом України Артуром Палатним (УДАР). Не інакше, Палатний ходив у ГПУ, щоби боротись з беззаконням у Мінмолодьспорті.

Володимир Бойко

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Понеділок, лютого 23, 2015 at 08:30 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.