Краще обирати підприємництво.
Краще обирати підприємництво.

Все моє життя мене постійно носило від корпоративної роботи до підприємництва і назад, пише Слава Баранський на своїй сторінці у Facebook.

Кожен раз, коли я попрацював у своєму невеликому бізнесі, я зізнавався собі, що знову “хочу на ручки” (це так я називаю роботу за наймом).

Є ілюзія, що якщо ти працюєш за наймом, то типу про тебе піклуються, і твої тили прикриті. Хрін там. Перший і останній раз я так думав, коли працював на компанію

Agora SA і, отримавши пропозицію на чудову ЗП, я її позбувся через пару місяців. Криза 2008-го року. Стало зрозуміло, що ніхто про мене не думає. Всім на мене насрати, як звичайно.

Сьогодні я спостерігаю за людьми, яким трохи заздрив всі ці роки – успішні менеджери, які мали ЗП в тисячі доларів за курсом 8 грн. / долар. Сьогодні такий успішний менеджер, наприклад з ЗП 4 000 дол. має від сили 1 000. І знову ж, ніхто про нього не подбав.

Проблема тут одна. Нам варто прийняти, що нашому Президенту на нас насрати, насрати роботодавцю, у нас не буде пенсії, не буде посібників, не буде миру і не буде стабільності в звичному розумінні ніколи.

У моєму поколінні 100%. Ніхто не вилікує нас і ніхто не вивчить дітей нормально.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО ПІДПРИЄМНИЦТВО ЧИТАЙТЕ ТУТ

Ви не зможете уникнути підприємництва, якщо захочете більше не попадати і не захочете падати так різко і боляче битися об обставини.

Вирішує тільки різаний зелений папір вдома, в комірці і в правильному банку за межами нестабільності і те, скільки ви його накопичите за часи невеликого штилю. Все інше – самозаспокоєння і жорстокий самообман.

Такі справи…

Слава Баранський

 

 

Tags: , , , , , , , ,

This entry was posted on понеділок, лютого 23, 2015 at 10:30 and is filed under Статті, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.