Жінка з пістолетом.
Жінка з пістолетом.

Все що ви хотіли дізнатися про “криваве збройне лобі”, але боялися запитати. Українська стрілецька асоціація сформулювала 26 причин, чому “не варто” підтримувати легалізацію зброї.

– Ми повинні позбутися всієї вогнепальної зброї, тому що неврівноважений маніяк може почати вбивати в людному місці в будь-яку хвилину, а ті хто хочуть мати можливість захиститися від такого маніяка – параноїки.

– Злочинця можна залити газом, або зацарапати ключами до смерті. Але якщо ви в нього будете стріляти з пістолета – він розсердиться і вб’є вас.

– Зґвалтована і задушена жінка морально вище жінки з димлячим стволом і мертвим ґвалтівником біля її ніг.

– В якості консультанта завжди вибирайте професіонала: автоінженера для двигунів внутрішнього згоряння, кардіохірурга для консультації про серцеві захворювання, а з питань зброї звертайтеся до думки домогосподарок, журналістів, чиновників та політиків.

– Зразковий сім’янин з красунею дружиною і машиною в кредиті, отримуючи зброю перетворюється на агресивне небезпечне бидло, яке всіх перестріляє.

– Пістолети й гвинтівки не потрібні для захисту держави, саме тому держава мільйони з них зберігають у себе на складах на випадок війни.

– Наш народ складається зі стада агресивних п’яниць-маніяків, які один одного перестріляють при першій можливості, але чомусь відмовляються це робити за допомогою легальних рушниць і гвинтівок.

– Абсолютно випадковим збігом є те, що всі демократичні правові держави мають у себе широкі гарантії прав громадян на зброю та те, що всі тоталітарні держави починали з роззброєння свого населення.

– Питущим громадянам не можна довірити право на володіння пістолетами, але можна дозволити володіти автомобілями, громадянськими правами і рушницями.

– Травматична зброя, якою пропонують захищатися на вулицях – настільки ефективна, що не використовується ні в інших країнах, ні в силових відомствах.

– Міліцейські чиновники в країні з найвищим рівнем злочинності в Європі – найавторитетніші експерти з безпеки населення.

– Слава Богу, зараз пістолети доступні тільки злочинцям.

– Ті, хто виступають за зброю, – винні в кожному вбивстві з легального зброї, а ті хто проти неї ні в чому не винні, просто голосніше треба було міліцію кликати.

– Якщо ви здійснюєте опір злочинцеві, ви насправді заважаєте міліції розслідувати ваше вбивство.

– Зрозуміло, жінки настільки ж рівноправні, як і чоловіки, але жінка зі зброєю – це “мавпа з гранатою”, а пропозиції курсів самооборони зі зброєю для них це “гра на страхах”.

– Нормальна людина зі зброєю тут же перетворюється на одержимого м’ясника, і настільки ж легко повертається в початковий стан – варто тільки прибрати зброю.

– Зброя провокує насильство, саме тому так багато насильства на збройових виставках-розпродажах. (подібних випадків не зареєстровано у світовій історії)

– Наші громадяни не вбивають масово один одного з мільйонів одиниць зброї з чорного ринку і легальної довгоствольної зброї, але варто з’явитися легальним пістолетам і ось тоді-то все і почнеться!

– Більшості людей можна довіряти. Тому треба заборонити зброю законом, який всі будуть виконувати, тому що їм можна довіряти.

– Президент, Верховна Рада, міліцейські дільниці, та державні об’єкти охороняються озброєними професіоналами, проте платники податків навіть права на зброю не гідні.

– Американські психопати розстрілюють з уже легальних в нашій країні дробовиків і гвинтівок людей в зонах, де носіння зброї заборонено? Значить, законослухняним громадянам не можна дозволити володіти пістолетами!

– Захищати себе зі зброєю в руках – егоїстично і аморально, а вимагати щоб це робили інші – ні.

– Охочі озброюватися – інфантильні безвідповідальні люди. Не те, що особи, які повністю перекладають відповідальність за власну безпеку на державу, міліцію і везіння.

– Заради безпеки дітей в будинку не можна зберігати смертельно небезпечну зброю, але можна зберігати смертельно небезпечні медикаменти.

– Автомобілі використовуються для комфорту, пересування і щорічно тільки в США вбивають більше 30 тисяч осіб. Від лікарських помилок гине близько 100 тисяч осіб. Пістолети використовуються для захисту життів і від нещасних випадків з ними гине 800 осіб. Однак порівнювати зброю з іншими явищами не можна, адже зброя покликана вбивати, хоча і робить це набагато гірше, ніж автомобілі і медики.

– Противники зброї виступають проти того щоб вона потрапила не в ті руки. «Не ті руки» – у вас.

Українська стрілецька асоціація

Tags: , , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, лютого 27, 2015 at 06:30 and is filed under Статті, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.