Мустафа Найєм.
Мустафа Найєм.

Цьому ролику більше півтора року. І ще зовсім недавно ці слова здавалися утопією. Сьогодні президент підписав закон про доступ до публічних фінансів, пише народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці в Facebook.

Тепер вся інформація про кошти державного та місцевих бюджетів, кредитні ресурси, надані під державні та місцеві гарантії, кошти Національного банку та інших державних банків, Пенсійного фонду та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, а також кошти суб’єктів господарювання державної та комунальної власності, отримані ними від їх господарської діяльності ПОВИННА публікуватися на єдиному веб-порталі, доступ до якого буде публічним і безкоштовним.

Цей закон ініціювали і лобіювали в тому числі і багато з тих, кого ще кілька місяців тому попереджали – “підете в політику, станете як вони”. Не стали. Далі буде.

Мустафа Найєм

Tags: , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, березня 4, 2015 at 18:00 and is filed under ВІДЕО, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.