Ярина Ключковська.

AGAMA communications оголосила про створення нового агентства – GROU, що спеціалізується на управлінні репутацією і роботі в області Public Affairs. GROU очолила Ярина Ключковська – фахівець і консультант з 19-річним досвідом, передає mmr.ua.

Ядро агентства GROU становить команда сильних професіоналів з досвідом роботи в агентствах, корпораціях, медіа та громадських організаціях. Агентство спеціалізується на кризових комунікаціях і комунікаціях змін, комунікаційних стратегіях, комунікаціях першої особи, адвокаційних та інформаційних кампаніях.

CEO AGAMA communications Ірина Новікова: “Виділивши public affairs в окреме агентство в рамках PR & GR сервісів групи AGAMA communications, ми посилюємо свої позиції на комунікаційному ринку. Структурні поновлення тільки підсилять наш головний фокус роботи – ефективні комунікації”.

Ірина Золотаревич, директор сервісів PR та GR групи агентств AGAMA communications: “GROU доповнить портфель послуг AGAMA новими підходами, затребуваними в цей турбулентний період. Ринок GR і Public Affairs ще формується, і від появи нового сильного гравця виграють і клієнти, і ринок в цілому”.

Керуючий директор GROU Ярина Ключковська спеціалізується на стратегії комунікацій, роботі з керівниками організацій, комунікації змін, корпоративних комунікаціях і медіа-тренінгах. Більшу частину своєї кар’єри вона очолювала комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній, в тому числі Microsoft Ukraine, Group DF, UMC (тепер МТС Україна) і Metro Cash & Carry Ukraine. Ярина має великий досвід викладання PR і бізнес-комунікацій у провідних бізнес-школах України – LvBS, KMBS і МІБ. Є одним із засновників UAPR (Української Асоціації зі зв’язків з громадськістю) і очолювала його правління в 2007-2008 роках. У 2014 році Ярина була причетна до запуску Українського кризового медіа-центру та у співпраці з ним навчала і консультувала керівників та комунікаційні служби державних органів у питаннях комунікації.

До команди GROU приєдналася також Катерина Засуха, яка очолила практику управління репутацією. За плечима Катерини – понад 10 років роботи в міжнародних і національних компаніях. До недавнього часу вона очолювала комунікаційний департамент найбільшого в країні благодійного фонду – “Розвиток України” (БФ Ріната Ахметова). Катерина пропонує клієнтам GROU багаторічний досвід у розробці репутаційних стратегій, антикризових рішень, інформаційних кампаній, підвищенні мотивації та залучення персоналу та побудові успішного бренду роботодавця. Дипломований фахівець Chartered Institute of Public Relations (CIPR, UK), Катерина викладає в програмах комунікацій KMBS (Києво-Могилянська бізнес-школа), проекту Growth in PR і Be First marketing school.

“Щоб вирушити в нове плавання в наші буремні часи, треба мати велику сміливість, і ми щиро цінуємо довіру наших клієнтів, які вже сьогодні доручають нам складні, амбітні завдання. Ми, команда GROU, будемо докладати всіх зусиль, щоб наші клієнти могли спертися на наше надійне плече в штормові дні, а ринок стратегічних комунікацій отримав друге дихання для якісного ривка вперед “, – сказала керуючий директор GROU Ярина Ключковська.

mmr.ua

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on Вівторок, березня 10, 2015 at 14:30 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.