Володимир Путін.
Володимир Путін.

Американське pr-агентство Ketchum частково припинило представляти інтереси уряду Росії на Заході, пише meduza.

Як говориться в заяві компанії Omnicom Group, яка володіє Ketchum, агентство тепер більше не представляє Росію в США і Європі за винятком свого московського офісу.

Роботу по виконанню контрактів з Росією продовжить тільки дочірнє підприємство Ketchum GPlus. Ніяких відомостей про причину такого рішення не повідомляється.

Згідно з документами, поданими до міністерства юстиції США, Ketchum продовжувало працювати з Росією як мінімум до кінця листопада 2014 року, проте значно знизило свою активність.

Після початку конфлікту на Україні агентство Ketchum заявило, що не консультує Росію з питань зовнішньої політики. Тим не менш, Ketchum неодноразово критикували в пресі за роботу з Росією, в тому числі через охолодження відносин між РФ і США і позицією уряду Володимира Путіна з питання прав ЛГБТ.

Агентство Ketchum займається  Росією на Заході з 2006 року. Увагу до цієї роботи було прикуто після того, як агентству вдалося домогтися публікації колонки президента Росії Володимира Путіна про ситуацію в Сирії.

За даними Politico, в загальному Ketchum заробило на контрактах з Росією близько 60 мільйонів доларів. Крім роботи на російську владу Ketchum представляло інтереси російської держкомпанії “Газпром”.

Компанія Ketchum заснована в 1919 році в Пенсільванії. У різні роки агентство представляло інтереси Kodak, IBM, Hewlett-Packard і багатьох інших, а також розробляло реформу іміджу збройних сил США і співпрацювало з багатьма іншими американськими держорганами.

meduza

Tags: , , , , , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, березня 13, 2015 at 14:30 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.