Віктор Пінчук.

Нещодавно Кабмін затвердив положення про Міністерство інформації. Чи буде нове відомство хоч якось корисно країні і чи зможе перемагати на одному з головних фронтів гібридної війни – інформаційному – невідомо, передає odnako.su з посиланням на сюжет ТСН.

Про те, як відреагує нове відомство на цей факт і хто ще впливає на інформаційний простір, месиджі про Україну, скільки за це платить і навіщо це потрібно , йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Ахметов, Фірташ, Пінчук, Янукович щорічно платять десятки мільйонів доларів лобістам, піарникам, прикриваючись у світі іменем України.

Завдяки законодавству США, де громадські організації щорічно звітують про своїх спонсорів, хоч приблизно знаємо, хто з наших олігархів фінансує західних лобістів. Найщедріший – Віктор Пінчук, зять колишнього президента Леоніда Кучми. Фонду Тоні Блера – 500 тисяч доларів, Фонду Білла Клінтона – мільйон, фондам Петерсона і Брукінгса – по 100 тисяч доларів щорічно.

Саме власний інтерес змушує їх щедро годувати іноземні громадські структури, лобістські компанії та пресу. Неправі ті, хто каже: імідж – ніщо.

Використовуючи лобі можна вирішити і цілком конкретний меркантильний інтерес. Для Пінчука, крім іміджу, це ще й єдиний спосіб відбілити перед заходом ім’я свого тестя Леоніда Кучми, адже його ім’я на Заході прямо зв’язується зі справою убитого журналіста Георгія Гонгадзе.

Детальніше – у відео тут.

 

odnako.su

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on Вівторок, березня 17, 2015 at 12:30 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.