SIC GR Forum.

Забігав і я на цей ваш GR Форум.

Доля занесла у п’ятницю, 5 червня до Дипакадемії, де не дуже відома мені комунікаційна компанія SIC проводила цікавий цьому бложику івент.

Цікаво, що організатори спромоглися зібрати доволі непоганий склад спікерів – завітали міністр екології Ігор Шевченко, який розповідав про власну корупційну чистоту, та дві коаліційних депутатки – Ольга Бєлькова і Вікторія Пташник.

Попередній GR Форум (2012), до організації якого долучився росіянин Павєл Толстих, зміг притягнути до мікрофонів лише народного депутата Валерія Коновалюка (ПРУ) та аграрного лобіста, а нині нардепа від БПП Леоніда Козаченка.

Офіціозний сюжет від Espresso можна глянути тут:

Ось ще одна думка слухача після відвідин SIC GR Forum.

Загалом, мої враження двоякі. З одного боку добре, що в тусовку джіарників вливається нова кров – гламурна, з палаючими очима, зі значною кількістю дівчат з купою англіцизмів в лексиконі. З іншого, мені здалося що цей івент – чергова подія, погано організована під трійку конкретних спікерів для їх самопіару.

Найвідомішими “беніфіціарами” були міністр екології (у процесі його панелі з’ясувалося, що виступаючі нерідко рекрутувалися з Асоціації Правників України), нардепи від БПП та “Самопомочі”, а також колишній юрист Сергія Курченка на ймення Денис Бугай. Все це висвітлювали три – чотири камери телеканалів третього ешелону.

З виступаючих цікавими були Тарас Качка з AmCham, Мирон Василик з PBN, Михаіл Соколов, чільний партнер Кесарев Консалтинг і Геннадій Радченко з Nestle.

Натхненницею і головною ведучою всього форуму була відносно молода дівчина Катерина Одарченко. Зокрема вона розповіла, що SIC вислала 127 запрошень VIP-ам – пообіцяло прийти 5 нардепів, 1 міністр і 6 топів виконавчої влади.

Цікаво, що кількість противників легітимації лобістської діяльності за два роки якось виросло, хоча все ж вони і зараз опинилися в меншості – за неформальне голосування подякуємо модератору Михайлові Мінакову, харизматичному викладачу НаУКМА.

Також спікери розкрили кілька GR-кейсів. Наприклад, Катерина Засуха з GROU заявила, що її команда причетна до повернення ОСББ статусу неприбуткових організації (начебто, консультувала і організовувала одну з тематичних прес-конференцій).

ПРО GOVERNMENT RELATIONS ДОКЛАДНІШЕ ЧИТАЙТЕ ТУТ

З недоліків хочу відзначити дуже погану організацію події:
– На виході з будівлі ніхто не зустрічав гостей;
– Жахлива якість поліграфії – розмазані фарби і погані кольори;
– Невичітані АПМ;
– Звукова техніка була непідготовленою, Skype конференція перманентно підвисала (виступали Андраш Бенеш та Ігор Мінтусов);
– Єдиний живий спікер з Європи по українській специфіці виявився непідготовленим і почав присутніх вчити життя, наче перед ним сиділи студенти. Він просував власну дефініцію Public Policy Advocacy і продавав свій словник за 20 євро (з можливістю торгу);
– Перцю в його спіч додавала блондинка перекладачка, яка вважає, що horse – це подих, а jockey – це біг;
– Далеко не завжди і не всім вдавалося додивитися ППТ-презентацію на плазмовому екрані до кінця (у великій пафосній залі з тоннами позолоти);
– Не було вай-фаю (wi-fi, Карл!)

Всього в залі були присутні в різний час до 80 осіб. Велика частина слухачів була студентками, яких, мабуть, зігнали в зал для масовки.

Зате на останньому кава-брейку були маффіни 🙂

Світлина звідси

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, червня 10, 2015 at 08:47 and is filed under ВІДЕО, Київ, Статті, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.