Андрій Пивоварський
Андрій Пивоварський

Відомство подасть апеляцію на рішення іншої судової інстанції, що заблокувала проведення конкурсу на керівника головного поштового оператора України.

Як писав бізнес-портал Delo.UA, Київський окружний адміністративний суд заблокував кадровий конкурс на керівника “Укрпошти”.

Міністерство інфраструктури пообіцяло опротестувати зазначене рішення суду найближчим часом. Про це сьогодні повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

Комерційний директор “Укрпошти” Дмитро Чалий, який не пройшов у фінальну частину конкурсу, подав адміністративний позов і попросив суд скасувати конкурс через нібито порушення у процедурі його проведення.

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський на своїй фейсбук-сторінці висловив жаль, що “вся система чинить опір і робить все, щоб керівників не призначали прозоро”.

Сьогодні мав відбутися завершальний етап конкурсу на посаду генерального директора “Укрпошти”.

Delo.UA

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on Вівторок, листопада 17, 2015 at 07:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.