Дороги
Дороги

Болгарія підтримує реконструкцію автодороги М-15 Одеса-Рені (на Бухарест) і готова допомогти Україні отримати фінансування на розробку проектної документації з фондів Євросоюзу, пише Центр транспортних стратегій.

Таку позицію болгарська сторона висловила під час візиту міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського в Софію 13 листопада, передає прес-служба Мінінфраструктури.

У рамках поїздки Пивоварський провів зустрічі з віце-прем’єр-міністром Болгарії Томіславом Дончевим і міністром транспорту, інформаційних технологій і зв’язку цієї країни Івайло Московскі.

На зустрічі з Дончевим Пивоварський акцентував увагу, що Україна потребує залучення інвестицій від міжнародних фінансових інститутів і європейських фондів для реалізації дорожніх проектів. Крім того, сторони обговорили співпрацю в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону (EUSDR).

На зустрічі з Московскі сторони обговорили питання відновлення прямого авіа- та залізничного сполучення, співробітництво в рамках міжнародних організацій (ОЧЕС, ТРАСЕКА) і можливість залучення українських компаній для проведення днопоглиблювальних робіт на болгарсько-румунській частині Дунаю.

Також йшлося про збільшення перевезень поїздом комбінованого транспорту “Вікінг” (Болгарія є учасником цього проекту) із залученням вантажопотоків з боку Грузії, Азербайджану, Казахстану та інших зацікавлених країн. Для поліпшення умов перевезень у залізнично-поромному сполученні Україна запропонувала удосконалити існуючу договірно-правову базу з Болгарією. Створена відповідна робоча група.

Нагадаємо, в жовтні надійшли перші 115 млн гривень на реконструкцію траси Одеса – Рені. Раніше міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявляв, що ремонт траси не почнеться без затвердженого проекту. Відомо, що трасу М-15 Одеса-Рені реконструюватимуть невеликими ділянками – по п’ять кілометрів. Підрядник робіт по кожному відрізку буде визначений під час конкурсу.

Центр транспортних стратегій

Tags: , , , , , , , , , ,

This entry was posted on четвер, листопада 19, 2015 at 09:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.