Допінг-контроль
Допінг-контроль

Рада Світового антидопінгового агентства WADA дискваліфікувала Російське антидопінгове агентство через невідповідність кодексу організації. Про це повідомляється на сторінці WADA в Twitter, пише Дело.

Разом з тим, рішення про невідповідність винесено також відносно Андорри, Аргентини, Ізраїлю, Болівії та України.

Дане рішення означає, що національні антидопінгові організації зазначених держав не зможуть продовжувати роботу, поки в WADA не підтвердять їхні методи роботи.

Рішення про виключення України, Аргентини та Болівії прийнято у зв’язку з тим, що ці країни використовували не акредитовані лабораторії.

Крім цього, WADA поставила в “список спостереження” Бельгію, Грецію, Францію, Бразилію та Мексику. Вони до березня 2016 року повинні поліпшити стан справ у сфері антидопінгового контролю.

Раніше повідомлялося, що Рада Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) призупинила членство Росії в організації на невизначений термін. Президент IAAF Себастьян Коу підкреслив, що немає жодних гарантій того, що російські легкоатлети будуть допущені до участі в Олімпійських іграх. При цьому рішення IAAF допускає виступ спортсменів у внутрішніх російських змаганнях.

Нагадаємо, на прес-конференції в Женеві 9 листопада було оголошено, що комісія WADA рекомендувала відсторонити російських легкоатлетів від змагань під егідою IAAF.

Офіційні особи WADA заявили, що московська антидопінгова лабораторія повинна бути позбавлена ​​акредитації, так як її керівник Григорій Родченков в 2014 році знищив 1417 допінг-проб за три дні до перевірки, приховавши факти порушення правил з боку росіян. При цьому підкреслюється, що знищені проби мали відношення і до інших видів спорту.

Дело

Tags: , , , , , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, листопада 20, 2015 at 11:00 and is filed under Закордон, Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.