Ципкін.
Ципкін.

Одіозний пітерський піарник, який пройшов шлях від шведського держслужбовця до PR-директора Північно-Західного Мегафона. Який кинув все в один день і виїхав до Москви (говорять не через гроші, а з романтичних причин), він знайшов себе в піарі в області корпоративних конфліктів і в … письменстві. Збірник сатиричних оповідань “Жінки непохитного віку” отримав блискучі рецензії, більше місяця очолював рейтинг російської прози книжкової мережі “Москва”. Сьогодні його можна знайти навіть у лондонському Waterstone, а окремі оповідання читають зі сцени зірки російського кіно і телебачення. Кілька спонтанних PR-заповідей від Олександра Ципкіна.

Цих правил не потрібно дотримуватися. Просто прочитати, подумати і забути.

1. Піарник повинен уміти “читати” інших людей настільки ж краще від звичайної людини, наскільки хірург краще оперує, ніж піарник. Головне – уникайте хірургів-піарників.

2. Дао піарника. Ідея – перетворення її на слова – вербування глашатая – звіт.

3. Стать тих, хто спілкується, навіть виключно по роботі, завжди буде мати більше значення для розмови, ніж зміст цієї розмови.

4. Якщо стаття незрозуміла і нецікава твоїй бабусі – це погана стаття. В принципі, бабуся може бути і не твоя. Сенс правил не змінюється.

5. Краще якісний платний матеріал, ніж туга, розміщена безкоштовно. Припущу, що з сексом так само.

6. Якщо не можеш пропіарити себе – навіщо ти взагалі піаром займаєшся? Піарник без марнославства – це швець без рук.

7. Неможливо довести, що піарник працює погано. Майже неможливо, що працює добре. Якщо чесно, навіть довести, що він в принципі працює – завдання непросте. Або йому віриш, або ні.

8. Піарити підлість – більша підлість, ніж сама підлість.

9. PR – робота для молодих і самотніх.

10. Усі люди вважають, що розбираються в піарі. Просто змирися.

Олександр Ципкін

Tags: , ,

This entry was posted on Понеділок, грудня 7, 2015 at 11:00 and is filed under Закордон, Статті. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.