Посіпаки.
Посіпаки.

В Інтернеті з’явилася відкрита база даних помічників народних депутатів України, повідомляє РБК-Україна. Журналісти, що склали список, стверджують, що дані зібрані на основі офіційної інформації Апарату Верховної Ради України. Підлеглих народних обранців ласкаво назвали “посіпаками”.

Представляючи новий корисний ресурс на своїй Facebook-сторінці, журналіст Дмитро Гнап зазначив, що в базу внесено дані по помічниках нардепів за останні п’ять скликань Ради, а дані по скликаннях з першого по третій на даний момент знайти не вдалося.

Також журналіст подякував своїм колегам Олександру Гуменюку і Тані Козирєвій за допомогу в зборі інформації, а також іншим професіоналам, які взяли участь у створенні проекту “Посіпаки”.

Нагадаємо, що слово “посіпаки” вживається в українській мові не тільки як назва милих жовтих істот з мультфільму, але й означає прислужників, готових допомагати господареві в будь-яких, особливо незаконних, оборудках.

Для того, щоб дізнатися, скільки було помічників у певного депутата і на якій основі вони працювали, потрібно знайти його в алфавітному списку або рядку пошуку.

РБК-Україна

Tags: , , , , , , ,

This entry was posted on понеділок, грудня 21, 2015 at 13:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.