Антитютюн.

У facebook Коаліція “За вільну від тютюнового диму Україну” піднімається акцизне питання в тютюновій галузі:
• Міжнародними експертами достеменно та давно доведено – підвищення акцизів і цін на сигарети сприяє зменшенню поширеності куріння особливо серед молоді. Цей факт є настільки неспростовним, що його закріплено у юридичному документі – Рамковій конвенції Всесвітньої організації охорони здоров’я. Доводити протилежне – означає бути невідповідальним популістом.
• Підвищення акцизів = зменшення смертності. Від підвищення специфічного акцизного податку на 40% виграє набагато більше сімей, де є курці.
• Підвищення специфічного акцизного податку на 40% не призведе до збільшення контрабанди. Навпаки, це зменшить нелегальне пересування сигарет через кордони. Більша проблема не у ввезенні на територію України нелегальних сигарет, а саме у вивезення їх з України за кордон, тому що українські сигарети в рази дешевші, ніж в Білорусі, Росії та в країнах ЄС.
Про ці та інші аспекти необхідності підвищення акцизів на тютюнові вироби – дивіться у відео з Костянтином Красовським, завідувачем відділу контролю над тютюном Українського інституту стратегічних досліджень МОЗ України, за посиланням: https://goo.gl/On83VO

Коаліція “За вільну від тютюнового диму Україну”

Tags: , , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, грудня 23, 2015 at 11:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.