Унгурян.

Сьогодні вночі Верховна Рада проголосувала за доленосний для країни законопроект – перевела державні закупівлі в онлайн, пише у facebook MisanthropicChurch. Раніше щороку десятки мільярдів гривень крали завдяки корупційним тендерам – від закупівель їжі в школи до будівництва стадіонів.

На жаль, борець з гомосеками, захисник традиційної сім’ї і глава міжфракційної групи депутатів “За моральність, духовність і ще щось там” брат Павло Унгурян вкотре продинамив важливе голосування.

Нагадуємо братові Павлу, що красти – це страшний гріх, який займає почесне місце в 10 заповідях. Тому найвища боротьба за мораль – знищення корупції. Брат Павло, будь ласка, захищайте традиційну сім’ю, мораль і духовність клацанням на кнопочки за важливі законопроекти. Вам за це воздасться на небесах…

MisanthropicChurch

Tags: , , ,

This entry was posted on Понеділок, грудня 28, 2015 at 11:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.