Ігор Зварич.
Ігор Зварич.

Поздоровляю активістів “Демократичного альянсу” та Реанімаційного пакету реформ (передусім – Василя Гацька, Наталію Соколенко та Віталія Шабуніна), які в 2014 році балотувались до Верховної Ради України по списку партії Анатолія Гриценка “Громадянська позиція”, з їх професійним святом. Нарешті на волю вийшов їхній спонсор, на гроші якого вони разом з колишнім заступником глави Секретаріату Президента Ющенка Ігорем Пукшиним брали участь у виборчій кампанії – легендарний суддя-колядник Ігор Зварич, пише у facebook Володимир Бойко.

Я вже публікував витяг з протоколу допиту Зварича, де він розповідав, як через голову Вищого адміністративного суду України Олександра Пасенюка передавав Пукшину в Секретаріат Президента 100 тисяч доларів за своє призначення на посаду. Цей епізод, з очевидних причин, не був розслідуваний. Натомість Пасенюк зараз є суддею Конституційного Суду України.

А Пукшин на зароблені в Секретаріаті Президента гроші утримує політичний проект “Громадянська позиція”. Наскільки успішно він фінансує “активістів Майдану” (бо в Секретаріат Президента платив не один лише Зварич – гроші брались за всі призначення на суддівські посади по всій Україні) свідчить хоча б та істерика, яку професійні “борці з корупцією” розгорнули на захист заступника генпрокурора Віталія Каська – соратника Пукшина по адвокатській компанії “Пукшин і партнери”.

Що ж стосується судді Зварича, то він вийшов на волю завдяки закону, внесеному народними депутатами Кожем’якіним (“Батьківщина”), Крульком (“Батьківщина”), Паламарчуком (БПП), Ємцем (“Народний Фронт”) і Осуховським (позафракційний) про те, що злочинцям один день перебування в слідчому ізоляторі буде зараховуватись як два дні позбавлення волі за вироком суду.

Цей законопроект викликав шок у фахівців, оскільки було очевидним, що законопроект внесений виключно в інтересах таких людей, як Зварич. Зокрема, рекомендую ознайомитись з висновком Головного науково-експертного управління Верховної Ради.

Але щоби протягти законопроект через Раду, Кожем’якін організував включення до списку його ініціаторів прізвища ув’язненої в Росії Надії Савченко. Зрозуміло, що Савченко – приблизно такий же ж фахівець з кримінального процесу, як ті боксери, почесні доярки та стрибуни з жердиною, що зазвичай приймають українські закони. Савченко законопроект підписала, не усвідомлюючи наслідків своїх дій, але завдяки її імені закон був прийнятий і зараз почнеться масове звільнення вбивць, ґвалтівників і хабарників.

Зокрема, той же ж Зварич у вересні 2011 року був засуджений до 10 років позбавлення волі, а в ході обшуків у кабінетах і квартирах судді та його шести підлеглих співробітники Управління СБУ по Львівській області та слідчі Генеральної прокуратури України вилучили 1 млн. доларів і 2 млн. гривень. До речі, нагадаю, що керівником обласного Управління СБУ, який, власне, і викрив суддю-колядника, був нинішній Головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Оскільки кримінальна справа проти Зварича була порушена в грудні 2008 року і Зварич кілька років провів у СІЗО, усіляко затягуючи вступ вироку в законну силу, тепер кожний день перебування в слідчому ізоляторі йому зараховано як два дні відбуття покарання. Завдяки цьому 12 січня 2016 року Ігор Зварич звільнився з колонії і зараз перебуває у Львові.
Слава Україні!

Володимир Бойко

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Вівторок, січня 19, 2016 at 09:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.