Бонд.

Контррозвідку MI5 визнали найкращим роботодавцем для представників сексуальних меншин у Великобританії. Це випливає з результатів дослідження, яке провела благодійна організація Stonewall, що займається проблемами ЛГБТ-спільноти, повідомляє meduza.io.

Другу і третю сходинку в рейтингу посіли Lloyds Banking Group і Національна асамблея Уельсу.

Stonewall опитала 60 тисяч співробітників 400 організацій про можливості кар’єрного зростання та інші фактори. MI5 продемонструвала толерантність до представників ЛГБТ серед своїх співробітників за 10 показниками, включаючи підвищення кваліфікації та залученість в професійне співтовариство.

У MI5 повідомили, що зараз в контррозвідці зайняті 70 представників ЛГБТ. Вони працюють на декількох напрямках, включаючи протидію тероризму.

За словами керівників MI5, в спецслужбі прийшли до розуміння, що їм потрібно наймати найкращих фахівців, які є на ринку, незалежно від їх сексуальної орієнтації.
MI5 не набирав на роботу відкритих геїв до 1991 року. У 2008 році контррозвідка почала співпрацювати зі Stonewall з питань політики щодо ЛГБТ.

meduza.io

Tags: , , , , , , ,

This entry was posted on Четвер, січня 21, 2016 at 07:00 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.