GR.

GR.

У мережі є безліч добірок фільмів і серіалів для рекламників і маркетологів, але ми не зустрічали жодного списку (хоча, можливо, просто погано шукали) саме про GR-фахівців. До того ж, добра половина списків в мережі дублює один одного. Тому, як водиться, mediabitch склала свій список фільмів і серіалів для джіарників.

Залишимо за дужками такі чудові фільми як “Хвіст виляє собакою”, “Джеррі Магуаєр” і “Вся президентська рать”. По-перше, ви їх напевно бачили, а по-друге, вони, все-таки, застарі для сучасного джіару. Хоча ми не засуджуємо. Не побачите ви тут “99 франків” і “Безумцев” – це, звичайно, геніальні роботи, але вони, все-таки, про трудівників реклами. А ми ж так не любимо, коли нас змішують в один маркетинг-мікс, правда ж?

Отже, свіжачок для кінотеки GR-спеціаліста.

1. “Абсолютна влада”

Чудесний англійська серіал про життя піар-агентства з іскрометним англійським гумором. Незрівнянний Стівен Фрай в ролі цинічного джіарника, який обрав замість політичної кар’єри джіар – “абсолютну владу”. Незважаючи на те, що серіал прикрили (мабуть, через те, що розкривалося занадто багато інсайда), безперечно варто подивитися хоча б те, що є. Хоча, для повного розуміння того, що відбувається, слід все-таки трохи підтягнути знання з англійської політичної системи, інакше ризикуєте не зрозуміти частину жартів.

2. “Скандал”

Новий американський серіал про життя Олівії Поуп – легендарної залізобетонної піарниці, яка привела до влади поточного президента і з незрозумілої для всіх причини пішла з Білого дому. Тепер вона працює на себе, вирішуючи репутаційні проблеми іменитих клієнтів за допомогою команди “вирішувачів проблем” у найрізноманітніших сферах. Олівія грає на роботі бабу з яйцями, яку всі бояться і поважають – від української мафії до президента США. Що, втім, не заважає їй в особистому житті залишатися повною рохлею. Але серіал все одно варто подивитися.

3. Тут палять

Фільм за книгою Крістофера Баклі “Тут палять” розповідає нам про життя людини, яка відстоює інтереси тютюнової промисловості перед громадськістю. Фільм зробили з в міру цинічною кінцівкою, і не зовсім розкрили всі лінії сюжету, тому від душі радимо все-таки книгу спочатку прочитати.

4. Березневі іди

Оскароносний фільм з чудовими Раяном Гослінгом і Джорджем Клуні в головних ролях. Перед нами постає життя передвиборного штабу і внутрішній світ молодого, талановитого та амбітного агента зі зв’язків із пресою. У міру похмурий і з відкритою кінцівкою. Загалом, дивіться, насолоджуйтеся і не будьте наївними.

5. Служба новин

Серіал не про джіарників, а про життя телеканалу, в якому нам з прискіпливістю показують внутрішню кухню служби вечірніх новин. Дуже корисно для розуміння механізмів роботи c пресою. Тим з нас, хто не працював у журналістиці, дуже корисно.

6. Картковий будиночок

Серіал “Картковий будиночок” теж не зовсім про джіар, а радше про політику. Проте, і його ми вам радимо подивитися, тому що в ньому показується, як робляться віртуозні вкидання і вирішуються проблеми влади на рівні ЗМІ. І не кажіть нам, що в Росії це неможливо – ми перевіряли.

7. Бос

Сказати по правді, ми не великі фанати цього серіалу: він дуже похмурий і теж про політику. Мова в серіалі йде про мера Чикаго, людину сильну, вольову і… смертельно хвору. Але ми все-таки включили його в список must-see, бо там теж є чому повчитися: наприклад, як локалізувати конфлікти, управляти громадською думкою і відводити увагу ЗМІ та громадськості в бік в умовах кризи. Думаєте, що це все не про вас і вам все це не стане в нагоді в роботі? Дуже недалекоглядно з вашого боку.

mediabitch

Tags: , , , ,

This entry was posted on Вівторок, лютого 2, 2016 at 13:00 and is filed under Закордон, Статті, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.