Костянтин Пожидаєв.

Новим директором департаменту безпеки НАК “Нафтогаз України” призначено Костянтина Пожидаєва. Колишній глава УВС Донецької області змінив на цій посаді Олександра Савченка. Про це повідомляють OilNews.

За словами Савченка, близько місяця тому його запросили на співбесіду і сказали про те, що Аваков запропонував главі НАК “Нафтогаз” Андрію Коболєву призначити нового директора департаменту безпеки. На думку Савченка, Аваков не чинить тиску на Коболєва безпосередньо.

За словами джерел, Пожидаєв, який раніше очолював службу безпеки ахметовської ДТЕК, в даний час є радником міністра внутрішніх справ.

Це не перший випадок, коли на відповідальні пости в НАК “наполегливо рекомендують” людей Ріната Ахметова. Як повідомляв OilNews, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк тягне до наглядової ради “Нафтогазу” Вадима Гламаздіна, який раніше працював заступником генерального директора “Центру досліджень енергетики”, який лобіює інтереси енергогрупа ДТЕК Ріната Ахметова. З 5 жовтня 2015 р Гламаздін працює заступником міністра Кабінету міністрів.

Довідка OilNews
Олександр Савченко 11 серпня 2014 року був обраний головою Наглядової ради ПАТ “Укртранснафта”, і обіймав на той момент посаду директора департаменту економічної безпеки та управління ризиками НАК “Нафтогаз України”. У минулому році Ігор Коломойський назвав Савченка людиною покійного народного депутата від групи “Воля народу” Ігоря Єремєєва.

Костянтин Пожидаєв з 2005 по 2007 рр. керував безпекою в компанії ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова. З 2007 по 2011 рр. він керував УБОЗ Донецької області. З 2011 року був начальником УВС Кіровоградської області. У березні 2014 року наказом Міністерства внутрішніх справ №251 був призначений УВС Донецької області. Має звання генерал-майора міліції.

OilNews

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, березня 2, 2016 at 09:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.