Дорога.

Третю добу в полях Миколаївської області, як в прямому, так і в переносному – активно мотаюся по районах і вчу “матчасть”, пише у facebook Юрій Бірюков.

Районні ради, райдержадміністрації, управління освіти, не забути охорону здоров’я, дороги, твою мать, дорррроги, мммммать… ай… колесо…

Приїхали вдень в один район, ну такий собі, дальній-сумний-тихий. Приховане безробіття 50%, млять – вдумайтеся!, дороги вбиті, дах у школі було зроблено при Януковоще за якийсь грант, але вже тече, та й взагалі… На нас дивляться як на дивовижних звірів і/або інопланетних істот. У них свої турботи, свій рівень розуміння дійсності. Але коли дізнаються, що я, власне, живу в селі, за 40 кілометрів від них – стають доброзичливішими і починається розмова.

На місцевих виборах більшість спокійно взяла якась місцева типу-селянська партія, вона за все хороше і проти всього поганого, обіцяла село-нагодує-село-врятує, всі справи. До більшості в райраді не вистачало їм зовсім трохи, ось і скупили по інших партіях необхідні голоси.

Давали трохи, по 5000 гривень за перехід, брали всіх – ну не міркувати ж в цих сільських дебрях про тонкощі політичних платформ. І рулять тепер сільрадою, землю оформляють, субсидії пиляють. І всі хором, дуже-дуже голосно, лають дороги. І головний винуватець – Порошенко, як без цього. Ні, ну звичайно він, хто ж сперечається. Це саме його зерновози снують зараз по всій області, з дикими перевантаженнями, розбиваючи залишки того, що не розбомбили німці в 43-му.

Я поставив їм кілька запитань, запитав про імперативний мандат (нєєє, я гроші не віддам, я дах зробив і тепер я з цією партією голосувати буду) і.. засумував.

І ось поки ми тут з вами в фейсбучиках, на роботі в ко-воркінгах, поки у нас брейнштормінги – тут своє життя. І плювати тут хочуть на питання коаліції і на те, що хтось кудись колись у відставку.

Самі собі вони допомагати не хочуть, а ми то з вами – ми ж про них.

Еххх.

Юрій Бірюков

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, березня 4, 2016 at 13:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.