4
Бер

Роботи НЕМА?!

   Posted by: klimovy4   in Новини, Україна

Тракторист.

Бідні люди. Голодне село. Чудова історія від Ю. Ш. (трохи скорочена), пише у facebook Сергій Марченко.
Тема бідності розкрита повністю, насолоджуйтеся:

Невеликій агро-компанії потрібно ще 6 водіїв, які навесні сядуть на трактори, влітку-восени на комбайни, в кінці осені знову на трактори. ЗП – більше 12К тільки ставки, не рахуючи понаднормові і виробіток, на час збирання врожаю отримують від 24К до 48К грн/міс. Техніці – до 4 років.

Двоє з 6-ти відмовилися навіть обговорювати можливість працевлаштування, коли дізналися, що їх на 2 тижні відправлять на навчання в іншу область. “На 2 тижні? Нє, у мене корови, свині, дружина, діти – не поїду”. Неначе безробітній дружині і дітям відсутність тата на 2 тижні важливіша, ніж 12 тис. гривень мінімум щомісяця. Ну то таке. Справа кожного.

З чотирьох один під час навчання пішов у запій.

Залишилося 3. Всі троє на курсах були здивовані, що в техніці стоїть система навігації і контроль витрати палива. Тобто фіг обдуриш. Як би само собою це не сприймалося, трактористи це сприймають, що їх жучити збираються: “Пани селян за рабів та ідіотів мають”.

Тепер цих 3-х переучують щоранку лізти в трактор не в куртці, в якій корівник чистили, а одягати комбінезон-уніформу. Вранці та після обіду видається по 1.5 літровій пляшці мінералки. В обід привозиться з кухні підприємства харчування в розрахунку 900 ккал на порцію. Тормозки з борщем від дружини, як і раніше, “випадково” розливаються всередині салону.

Один з цих 3-х недавно вкрав каністру з хімікатами вартістю близько 1000 дол. СБ таки знайшла злодія і каністру. На питання: нафіга красти при такій зарплаті, працевлаштована особа відповіла: “Мммммм… я читав, що в Києві зарплати по 30 тисяч, а ви нам, селянам, мало платите, це була б компенсація”. Заклики до логіки, що в окрузі трактористи більше 6-ти тисяч не отримують, ефекту не дали.

Від себе додам. Дійсно бідних, які потребують опіки людей, які не виживуть без сторонньої допомоги, дуже небагато. Найчастіше бідність – свідомий вибір кожної людини. Вибір страждати, мучити своїх домашніх, жаліти себе, але не брати відповідальність за своє життя в свої руки. Це неприємні слова, але це правда.

Можливості є завжди. І не тільки в Америці, в будь-якій країні, навіть найбіднішій. Використовуйте їх.
UPD. На прохання автора історії прибрав тег на неї – каже, вся особиста переписка у трактористах))

Сергій Марченко

Tags: , , ,

This entry was posted on П’ятниця, березня 4, 2016 at 11:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.