Юлія Льовочкіна.

У деклараціях про доходи на сайті Верховної Ради України можна знайти інформацію про власність всіх депутатів українського парламенту.

У цих документах ми виявили, що жінки-депутати часто володіють не меншою кількістю нерухомості, ніж народні депутати чоловічої статі.

На основі цих даних Новый взгляд склав список жінок – парламентаріїв, в розпорядженні яких перебуває найбільша кількість і площа земельних ділянок.

Марія Іонова

Народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка”. Раніше була фахівцем з протоколу та міжнародних питань партії Віталія Кличка. З 2008 по 2012 рік була депутатом Київради від партії УДАР. На парламентських виборах 2012 року була обрана народним депутатом від партії УДАР (№16 у виборчому списку). Є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, заступником члена Постійної делегації в ПАРЄ. Чоловік ІоновоїМирон Василик – є старшим віце-президентом і керуючим директором компанії PBN і спеціалізується на консультаціях клієнтів з питань зв’язків з органами державної влади України. А до цього досить тривалий час працював в Держдепі США. За інформацією ЗМІ, Василик певний час займався піар-забезпеченням Кличка.

Їй належать 2 земельні ділянки сумарною площею 2440 м2

Олена Кондратюк

Народний депутат України від партії “Батьківщина” з 2007-го року. Посідає 34 місце в рейтингу 100 найвпливовіших жінок України. У минулому Кондратюк – директор PR-агентства Радник, веде активне парламентське життя, відстоюючи свободу ЗМІ. Чоловік Кондратюк – відомий медійник Олександр Богуцький.

Їй належить земельна ділянка площею 5470 м2

Олена Бабак

Входить до складу правління Всеукраїнської благодійної організації “Інститут місцевого розвитку”, а також робочої групи з питань реформування житлово-комунального господарства. У 2014 році балотувалася в народні депутати України за списком Партії “Об’єднання “Самопоміч”. Написала понад 30 наукових праць з питань реформування житлово-комунального підприємства.

В її власності знаходиться 3 рівні земельні ділянки сумарною площею 7500 м2.

Ольга Богомолець

Народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, заслужений лікар України
З грудня 2004 року по жовтень 2005 року була особистим лікарем президента України Віктора Ющенка. Активно підтримувала Євромайдан. У лютому 2014-го відмовилася від посади віце-прем’єра з гуманітарних питань. На президентських виборах у 2014-му році балотувалася на пост президента України.

В її власності знаходиться 7 земельних ділянок загальною площею 7976 м2.

Юлія Льовочкіна

Юлія Льовочкіна – член Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, перший заступник голови Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). В кінці вересня 2014 року стала членом партії Опозиційний блок.

В її власності знаходиться 9 земельних ділянок сумарною площею 58 424 м2.

Новый взгляд

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

This entry was posted on Середа, березня 9, 2016 at 11:00 and is filed under Статті, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.