Копачі.

-ЧОМУ ПРЕЗИДЕНТ НЕ ЇДЕ ПЕРЕВІРИТИ ПРИПИНЕННЯ НЕЛЕГАЛЬНОГО ВИДОБУТКУ БУРШТИНУ?
-БО БОЇТЬСЯ, ЩО ЙОГО ТАМ ЗАХВАТЯТЬ

Заголовок одного зі ЗМІ: Копачі бурштину зчепилися з поліцією – 7 правоохоронців у лікарні.
і це вже прецидент, коли мафія кинула виклик ДЕРЖАВІ!!! це не просто ляпас, це бунт! Щось схоже ми бачили два роки тому в Луганську і Донецьку, коли сепаратисти захвачували місцеві СБУ. Правда там мотиви були фінансово-політичні. тут виключно фінансові, пише у facebook
Нік Давидюк.

І яка реакція держави?
Звичайна корупційна: із покровителів бурштинових копачів здеруть подвійний тариф, завезуть його в Київ і на цьому все завершиться. Точніше продовжиться копання бурштину, а конфлікт завершиться. Пресу переб’ють новинами із Вашингтону.
Ну чому Міністру, секретарю РНБО із Президентом бабло дорожче, ніж екологія, офіційний бюджет та життя поліцейських??
Вибачте, але вже дійшло до того, що навіть військових, які перебувають у горе областях, на підробітки відправляють на бурштин… і це реальні історії! вигідно всім, окрім солдатів. Бо спали вони на кариматах, у 20-ти градусний мороз!!! ну зараз краще… морозу немає!

Поліція та Губернатори кришують видобуток, місцева та київська мафія взяла функції менеджменту. Китайці – відділ продажу. Київ, Печерськ, провладні офіси – політична криша.

Україна сьогодні втрачає мільярди на вивезенні бурштину-сирцю, деревини, вугілля на окупованих територіях. Але в Києві зайняті виключно поділом фінпотоків та високих крісел!

Проблема навіть не в грошах, а у відсутності державницького бачення. Підробітки, хоч і мільярдні, для чиновників та політиків важливіші, ніж збереження цієї території як держави. Всі вони житимуть в Монако, на власних островах в Адріатичному морі та Карибському басейні.

Решта питання політичної коньюктури, рейтингів та принципових позицій по коаліційній угоді і плану дій уряду))

Нік Давидюк

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on П’ятниця, квітня 1, 2016 at 07:00 and is filed under Новини, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.