Сосиски

Сосиски.

Акціонери автомобільного концерну Daimler на щорічних зборах посварилися через сосиски, пише Медуза. Конфлікт стався, коли один з учасників забрав з буфета кілька ковбасок. Жінка відчитала його, після чого почалася словесна перепалка.

Як зазначає Bloomberg, для п’яти з половиною тисяч акціонерів компанія сервірувала 12,5 тисячі сосисок. На річних зборах Daimler схвалив виплату дивідендів в розмірі 3,25 євро на акцію. Цієї суми вистачило б на пару ковбасок в німецькому супермаркеті.

Глава ради директорів Daimler Мафред Бішофф розмірковував на зборах, що компанії, очевидно, необхідно робити більше, щоб задовольнити свої апетити. “Або нам потрібно більше сосисок, або нам слід відмовитися від них зовсім”, – сказав Бішофф.

Концерн Daimler – другий за величиною виробник вантажівок у світі, але випускає і легкові автомобілі, в тому числі Mercedes-Benz. Виручка компанії за підсумками 2015 року склала майже 150 мільярдів євро.

Медуза

Tags: , ,

This entry was posted on Понеділок, квітня 11, 2016 at 09:00 and is filed under Закордон, Новини. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.